Інформація
Пошук

Лобзики

1 835.12грн.

2 622.74грн.

2 049.44грн.

2 180.71грн.

1 409.15грн.

1 038.50грн.

1 621.40грн.

1 264.63грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Лобзики

    Монтаж дверей, стінових панелей, деяких видів підлогового покриття – лише кілька прикладів робіт, провести які можна швидше і якісніше, маючи під рукою якісний лобзик. Цей та інший побутовий, а також промисловий інструмент за прийнятною ціною пропонує придбати постачальник «Магазин Електрики». Замовити його можна в кілька кліків. Але перед тим, як це зробити, варто дізнатися про даному незамінного помічники якомога більше корисної інформації.

    Класифікація лобзика

    Популярний варіант класифікації лобзика – за типом живлення. З урахуванням даного критерію виділяють:

• ручні найпростіші інструменти;
• мережні;
• акумуляторні.

    Кожен з цих варіантів має свої переваги і недоліки. Ручна модель, наприклад, є найдешевшою, але реалізувати з її допомогою великі ремонтні проекти складно. На допомогу завжди може прийти шліфувальна машина, також виручає у багатьох роботах дискова пила з електричним двигуном. Електричні прилади вражають своєю продуктивністю, але в плані комфорту в експлуатації вони сильно один від одного відрізняються.

    Мережеві вважаються більш компактними, легкими, але вимагають прив'язки до розетки. Акумуляторні можна використовувати в умовах відсутності доступу до електромережі, правда, тривалість роботи таких буде прямо залежати від комплектації зарядженими батареями. По відношенню до лобзику можна застосувати й альтернативну популярну класифікацію, що виділяє:

• Побутові моделі. Ідеальні для дрібних господарських завдань. Для об'ємної роботи, обробки щільного матеріалу вони не підходять.
• Професійні. У добу здатні працювати безперебійно по 8 годин. Їм під силу розпиляти прути, бруси і т. д.
• Промислові. Потужні верстати, витримують 20-годинну велике навантаження.

    Переваги лобзика

    Незалежно від того, ви вирішите придбати мережеву або акумуляторну модель, електролобзик запропонує вам масу переваг, якими не може похвалитися ручний інструмент. Цей прилад дозволяє робити не лише прямі, але і фігурні розрізи. При цьому вони виходять якіснішими і акуратними, ніж при обробці матеріалу вручну.

    Свого побратима електролобзик обходить і по ергономіці, рівнем продуктивності. Окремо також варто розглянути його розширений функціонал. Навіть найпростіша модель електричного лобзика здатна, наприклад, випиляти в листовому матеріалі отвір різної форми і діаметра. З тієї ж завданням ручного інструменту впоратися не під силу.


    Доставка товару по всій Україні.