Інформація
Пошук

Побутові вентилятори

362.33грн.

657.78грн.

365.80грн.

414.78грн.

502.82грн.

331.74грн.

385.32грн.

318.06грн.

318.06грн.

414.78грн.

1 017.73грн.

Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

Побутові вентилятори

У певних приміщеннях висуваються особливі вимоги до комфорту, тому користувачі іноді купують спеціальне обладнання для створення правильного обміну повітрям. Найпростіший спосіб для цього — стандартна вентиляція, але іноді потрібно залучити спеціальні побутові вентилятори, що працюють від електроенергії. Саме наш інтернет магазин Електрики тепер представив цікавий і дуже корисний товар для будь-якого будинку або квартири — примусова вентиляція. Побутові пристрої працюють досить ефективно і забезпечують переміщення повітря.

Будь вентилятор ганяє повітря, і тому загальна конструкція всіх моделей однакова. Вентилятори для будинку особливо цікаві тим, що видаляють поганий повітря з приміщення, зокрема встановлюються у ванній кімнаті, санвузлах і на кухні. І для таких цілей найбільш актуальними і зручними будуть настінні вентилятори, які мають просту конструкцію і не заважають користувачеві. Також монтаж такого обладнання не займає особливо часу, все просто і доступно.

Магазин Електрика допоможе вибрати вентилятори з представленого списку, в наявності моделі з вимикачем або без нього, ціни на продукцію одні з кращих у регіоні. Ми працюємо з виробниками напряму, тому якість товару на високому рівні. При виборі побутового вентилятора варто звертати увагу на такі параметри як місце установки необхідний функціонал, тип робочого колеса і форма корпусу. Стандартним вважається круглий вентилятор. Також варто розуміти, що виробники випускають пристрої в залежності від місця майбутньої установки. У такому разі популярними моделями є підлогові і настінні вентилятори. Настінні варіанти представлені нашим магазином, використовуються як витяжна система. Шум від роботи такого обладнання мінімальний, тому воно користується гарним попитом у простих користувачів.

Управління більшістю вентиляторів досить просте, моделі можуть пропонуватися з кнопкою включення або без неї. Також наявність датчика дає можливість повністю автоматизувати роботу, адже включатися техніка буде при певній вологості і за вказаною раніше часу. Розташовують побутову модель на верхній частині стінки, потрібно це, щоб уникнути проникнення бризок води та інших небажаних предметів. В деяких моделях передбачена зовнішня захист від різних впливів, тому їх особливо часто використовують у ванній кімнаті або на кухні. Знайти в цій категорії можна самі різні моделі, всі вентилятори для побутового використання і доступні для покупки оптом і в роздріб. Лояльні ціни і професійну консультацію гарантуємо.

Продаж оптом і в роздріб. Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.