Інформація
Пошук

Фурнітура ТИТАН Біла

13.44грн.

17.64грн.

28.98грн.

30.24грн.

22.68грн.

30.24грн.

33.60грн.

38.22грн.

30.66грн.

58.80грн.

38.22грн.

22.68грн.

28.98грн.

26.88грн.

Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)

Фурнітура ТИТАН Біла

Електричні прилади та інше обладнання повинно безпечно і впевнено працювати протягом довгого часу, але для цього потрібно забезпечити йому правильне та безпечне харчування. Саме розетки і різноманітні вимикачі грають важливу роль у будь-якому побутовому або промисловому приміщенні, і тому у нас можна придбати дану продукцію оптом і в роздріб. У категорії представлена продукція від бренду Титан, досить відомий на ринку України випускає досить якісні розетки, вимикачі, перехідники і таку фурнітуру. Ми стежимо за якістю виконання всіх зразків, тому в продаж надходить тільки перевірений товар. Працюємо з брендом Титан безпосередньо, тому ви отримуєте низькі ціни без посередників.

Для інтер'єру в квартирі або заміському будинку важливо облаштувати кожну деталь максимально гармонійно. Для цього придумали стильні і досить компактні вимикачі та розетки, які представлені в даній категорії. Добре поєднуються з багатьма інтер'єрами класична біла фурнітура, яка створена з міцного пластику. Таке рішення дозволяє поєднувати функціональність і прийнятний зовнішній вигляд, вся продукція проходить сертифікацію і має відповідні документи. Створюється згідно стандартам, застосовуються тільки спеціальні матеріали.

Бренд Титан добре зарекомендував себе на ринку електричних виробів, асортимент представлений наступними позиціями:

• Розетки — класичні, телефонні, комп'ютерні, для ТБ. Також є варіанти з заземленням або без нього. Представлені моделі з однією розеткою або декількома у єдиному корпусі.
• Вимикачі — одноклавішними, двохклавішний, для внутрішнього або зовнішнього монтажу. Може мати підсвічування в залежності від моделі.
• Рамки — представлені зручні рамки під розетки на 2-5 постів.

Врахуйте, що китайський виробник, і очікувати максимальної якості за невелику вартість не слід. Бренд націлений на звичайного бюджетного споживача, і тому розетки досить доступні і при цьому в міру якісні. Наш інтернет магазин Електрики в свою чергу, запропонує зручні умови доставки та покупку товару, можемо запропонувати супутню продукцію або більш якісні моделі.

Фурнітурою сьогодні називають всі вироби, які використовуються для побутових систем енергопостачання, до них також можуть відноситись диммери, нестандартні розетки і рамки. Монтаж виконується класичним способом, складнощів з цим не виникне.

Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.