Інформація
Пошук

Трійники і адаптери

4.05грн.

4.26грн.

15.23грн.

20.01грн.

43.50грн.

8.99грн.

21.58грн.

17.84грн.

17.84грн.

9.30грн.

20.45грн.

12.79грн.

53.07грн.

47.20грн.

90.05грн.

49.89грн.

68.30грн.

37.31грн.

91.35грн.

Показано з 1 по 19 із 19 (всього 1 сторінок)

Трійники і адаптери

У побуті дуже часто доводиться залучати такі пристрої як трійники або адаптери, і саме вони допоможуть спростити підключення багатьох електричних приладів і взагалі зробити можливим таке підключення. Трійник являє собою електричне виріб, який має вилку і корпус, усередині якого розташовується кілька розеток. Три розетки з'єднуються між собою спеціальним штепселем, потім харчування передається на виделку, яка власне і підключається до електричної мережі.

Інтернет магазин Електрики вже запропонував відмінний вибір трійників, подовжувачів, колодок і подібних допоміжних виробів. Трійник при своїй мінімальної вартості дозволяє істотно спростити використання приладів, наприклад, якщо пристроїв три, а розетка в кімнаті тільки одна. Такі трійники частини застосовуються в кухні, ванній кімнаті, при підключенні комп'ютера. Ви можете також піти іншим шляхом — купити подовжувач і підключити на нього більше 3-х приладів.

Внутрішні деталі розглянутого пристрою надійно зафіксовані в пластиковому корпусі, який при цьому не боїться підвищених температур. Не підтримує горіння і тільки плавитися при виникненні несправностей. Коли створюють трійник, то дуже важливим параметром є фіксація штепселя. Він повинен створювати максимально відповідний контакт і розподіляти напруга по всіх трьох розеток. В разі поганого закріплення можливий перегрів в місці штепселя, з-за чого часто відбувається займання. У побутовому використанні це вкрай неприпустимо, тому вибирайте перевірені вироби від хороших брендів.

Ще одним різновидом трійника є адаптер-перехідник, він також має з одного боку вхід з двома отворами, а з іншого вилку для підключення до живильної електромережі. Адаптер-перехідник використовується в тих випадках, коли штатна вилка з електроприладу не підходить в отвори. Це може бути із-за того, що виробник створював прилад за американським стандартом, а розетка у вас європейського стандарту. Вирішити проблему можна буквально за копійки — купити перехідник з певним струмом. В нашому магазині можна знайти адаптери на струм 6 або 10 Ампер. Є різновиди універсальний адаптер, вилка-перехідник. Трійники бувають класичними або на 5 розеток (пятерник). У будь-якому випадку тут ви знайдете підходящу модель під ваші вимоги, а ми постараємося запропонувати ціни оптом і в роздріб.

Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.