Інформація
Пошук

Світлодіодна стрічка та аксесуари

Уточнити Пошук

2.58грн.

2.58грн.

67.92грн.

3.05грн.

9.84грн.

42.96грн.

10.17грн.

5.15грн.

5.43грн.

2.25грн.

11.33грн.

2.44грн.

2.58грн.

7.32грн.

6.94грн.

8.59грн.

42.96грн.

10.88грн.

60.60грн.

60.55грн.

3.87грн.

4.30грн.

7.20грн.

7.73грн.

Показано з 1 по 24 із 74 (всього 4 сторінок)

Світлодіодна стрічка та аксесуари

    Для освітлення різних приміщень нерідко використовують Лід стрічку, яка має масу переваг. На сайті elektreka.com.ua представлений великий вибір світлодіодних стрічок, rgb контролерів, вже готових наборів та інших аксесуарів, які можна придбати за оптовою ціною або в роздріб. Лід стрічка найчастіше використовується в якості додаткового і декоративного джерела світла. З її допомогою можна підсвітити фасад меблів, виділити рівні навісного стелі, а також оформити підлоги і використовувати для підсвічування басейну.

    Серед великого вибору LED-продукції світлодіодна стрічка в силіконі має найвищий рівень вологозахисту і виділяється такими достоїнствами:

     можливість використовувати всередині приміщення та на вулиці, що досягається за рахунок герметичній силіконової трубки;
     еластичність і рухливість, завдяки чому стрічку можна розмістити на будь-якій поверхні;
     багатий вибір в плані світіння, так як подібний прилад може створювати світло будь-якого кольору.


    У нашому магазині електрики за доступною ціною продається світлодіодна стрічка 220В, яка використовується в різних інтер'єрах, незалежно від стилю. Завдяки тому, що стрічка поміщається в силіконову оболонку, нею можна висвітлювати вологі приміщення. Подібний джерело світла нерідко застосовують у рекламній сфері. Так, LED стрічка світлодіодна підходить для створення зовнішньої реклами. З допомогою такого джерела світла створюється підсвічування для банерів, а також виготовляються вивіски для магазинів, ресторанів та інших громадських місць.

    Світлодіодна продукція, що вміститься в силіконову трубку, як не можна краще підходить для підсвічування кухні. Нерідко таке джерело світла використовують для зонування простору. Стрічка допомагає розділити приміщення на функціональні зони і акцентувати увагу на її перевагах. У нашому магазині світлотехніки крім LED стрічок можна купити оптом і уроздріб блок живлення, розсіювачі, з'єднувачі та інші аксесуари для світлодіодного освітлення. Для грамотної і безперебійної роботи діодні стрічки в мережі 220В потрібен блок живлення, при виборі якого розраховують потужність і визначають тип пристрою.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.