Інформація
Пошук

Світлодіодний гнучкий неон

70.47грн.

117.89грн.

70.47грн.

53.07грн.

85.26грн.

108.75грн.

54.81грн.

2.61грн.

2.61грн.

2.61грн.

56.55грн.

14.36грн.

23.93грн.

8.70грн.

23.93грн.

6.96грн.

17.40грн.

117.89грн.

117.89грн.

27.41грн.

107.45грн.

107.45грн.

117.89грн.

117.89грн.

Показано з 1 по 24 із 32 (всього 2 сторінок)

Світлодіодний гнучкий неон

Світлодіодний неоновий шнур в гнучкому виконанні з силіконовою оболонкою прийшов на зміну скляному аналогу. Раніше освітлювальний неон відрізнявся крихкістю, складністю монтажу, неможливістю застосовувати на вулиці з-за нестійкості до перепадів температур. З силіконові шнуром дані недоліки усунені, і він може застосовуватися повсюдно, незалежно від температури і вологості навколишнього середовища.

Гнучкий неоновий шнур являє собою плату з встановленими на ній маленькими світлодіодами, яка поміщена в ПВХ-оболонку. Шнур можна згинати, перекручувати, зав'язувати, встановлювати під будь-яким кутом. Установка може проводитися цілим відрізком від бухти або відокремленим. Для відділення проводиться розріз і герметизація зрізу з установкою термозбіжної оболонки.

Переваги даного шнура:

• економічність. Даний шнур освітлювальний споживає зовсім не багато електроенергії, що дозволить застосовувати його практично постійно, не вимикаючи;
• герметична оболонка і "вибірка" дають можливість широкого застосування неону. Його можна монтувати навіть у вологих і вуличних приміщеннях;
• монтаж проводиться за допомогою гнучкого кріплення. Це можна зробити дуже швидко. Застосування спеціального інструменту не потрібно;
• при необхідності шнур освітлювальний можна демонтувати і забрати для зберігання;
• при використанні в побутових цілях шнур може застосовуватися як основне або додаткове освітлення. Світло надходить в різних площинах, що дозволяє отримати м'яке, не б'є в очі світіння.

Шнур може застосовуватися в якості вуличного освітлення для оформлення вітрин і вивісок, вікон і дверей, дерев і альтанок. Всередині дане освітлювальний пристрій встановлюється на будь-яких елементах меблів, стін і стелі. Монтувати шнур можна на будь-які поверхні без обмежень по вазі і кута вигину. Для зручності можна використовувати спеціальне алюмінієве кріплення для даного шнура.

Дане електротехнічне освітлювальне засіб можна придбати оптом або в роздріб в інтернет-магазині електрики elektreka.com.ua. Продаж від магазину виконується бухтами в намотуванні або відрізками по вказаній при замовленні довжині. В асортименті магазину представлено кілька колірних конфігурацій даного шнура. Білий і жовтий кольори можуть застосовуватися в побутових цілях при щоденному використанні. Кольорові варіації шнура широко застосовуються в рекламних та святкових цілях для залучення уваги людей.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.