Інформація
Пошук

З'єднувачі та комплектуючі для стрічок LED

3.36грн.

5.88грн.

9.66грн.

3.78грн.

5.88грн.

10.08грн.

4.62грн.

7.56грн.

9.66грн.

2.10грн.

2.25грн.

1.68грн.

36.96грн.

36.96грн.

68.04грн.

18.90грн.

43.68грн.

2.94грн.

Показано з 1 по 18 із 34 (всього 2 сторінок)

З'єднувачі та комплектуючі для стрічок LED

    Для створення світлодіодного освітлення використовують різні аксесуари, до яких відносять:

     блоки живлення;
     коннектори;
     з'єднувачі;
    контролери;
    подовжувачі.

    Наприклад, з'єднувальні кабелі служать для монтажу LED-джерел світла, виконаних у вигляді гнучкої стрічки. Вони дозволяють з'єднувати кінці освітлювального приладу без пайки з подальшим підключенням до розводці або окремого блоку живлення. Такі аксесуари оснащуються затискачами, призначеними для якісного прилягання стрічки до контактів. Також затискачі утримують джерело світла в нерухомому стані. На сайті магазину електрики elektreka.com.ua представлений великий вибір коннекторів для світлодіодної стрічки які можна придбати оптом і в роздріб. Їх головне призначення – стиковка декількох частин стрічки в тому місці, де вона розрізається. За допомогою конекторів можна з'єднувати стрічку без паяльного приладу.

    Для того щоб всі роботи по влаштуванню світлодіодної стрічки виконати швидко і просто, використовують коннектор світлодіодний, за допомогою якого з'єднуються окремі частини стрічки. Як правило, вона продається в котушках, довжиною 5 метрів, тому під час монтажу таке джерело світла нерідко доводиться розрізати на кілька частин. Коннектори служать для кутових і прямих з'єднань LED-стрічки. Для цих цілей застосовують з'єднувачі для світлодіодної стрічки, які мають один або два роз'єми. Кабель, що має 2 роз'єми, служить для з'єднання двох відрізків стрічки. З'єднання встановлюються на відстані близько 150 мм.

По типу застосування та конструкції коннектори бувають трьох видів:

1. Для фіксації 2-х відрізків стрічки в місцях її прямого розташування використовують коннектори без вигину.
2. З'єднувальні пристрої, які дозволяють згинати, обертати і перевертати стрічку. Ці конектори мають провідне з'єднання.
3. Конектори для кутової фіксації освітлювального пристрою.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.