Інформація
Пошук

Мультиметри і ватметри

237.20грн.

279.06грн.

327.87грн.

15.55грн.

237.20грн.

265.07грн.

2 738.00грн.

41.00грн.

517.00грн.

108.82грн.

120.60грн.

150.68грн.

143.69грн.

89.10грн.

92.70грн.

94.50грн.

99.90грн.

109.00грн.

799.00грн.

399.00грн.

Показано з 1 по 20 із 20 (всього 1 сторінок)

Мультиметри і ватметри

Робота з електрикою передбачає використання різних пристроїв, які допоможуть дізнатися ту чи іншу інформацію і визначити підходящий варіант. Одним з таких пристроїв вважається мультиметр — обов'язковий прилад будь-якого електрика. Він може стати в нагоді навіть якщо б звичайний побутовий користувач, який проводить ремонт проводки і електроприладів самостійно. Саме тому наш інтернет магазин Електрики запропонував асортимент мультиметрів, які реалізовані від перевірених брендів та гідній якості.

Великою перевагою мультиметра можна назвати його багатофункціональність, адже він дозволяє поєднати три прилади в одному — амперметр, вольтметр і омметр. Таким чином ви можете визначати кількість напруги, сили струму і навіть опір. За цілком невелику вартість це дуже вигідне придбання. Таким чином, ви зможете отримати детальну інформацію про електричну ланцюг і прийняти правильне рішення по її ремонту або обслуговування. Наприклад, можна визначити стан розетки накладної та наявність у ній витоку струму.

Зверніть увагу, що мультиметри бувають різних типів, на ринку представлені аналогові і цифрові варіанти. Найбільш переважні останнім часом саме цифрові, адже їх вартість не особливо велика, а інформативність на високому рівні завдяки РК дисплею. Якщо раніше цифрові моделі були доопрацьовані в деяких моментах, то сьогодні це ідеальний варіант. Аналогічні варіанти практично не використовуються. Тепер на цифровій моделі всі показники вказані досить зручно, не потрібно переводити значення на відміну від механічного варіанти. Представлені вольтметри не боятися трясіння і вібрації, чого не скажеш про попередника. І тепер немає необхідності самостійно калібрувати пристрій при включенні, показники вже будуть налаштовані. Таким чином, ви швидко і ефективно зможете провести тест світлодіодної стрічки або будь-який інший освітлювальної продукції.

Ми працюємо з різними виробниками напряму, гарантуючи користувачу кращу якість і лояльні ціни. З радістю співпрацюємо з корпоративними клієнтами, можемо представити асортимент оптом і в роздріб. Мультиметри тільки в цифровому виконанні, адже цей варіант поза конкуренцією. Велика кількість відгуків говорить про те, що нашого магазину можна довіряти.

Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.