Інформація
Пошук

Свердла і коронки

120.00грн.

51.00грн.

54.00грн.

27.80грн.

36.99грн.

22.74грн.

24.11грн.

27.47грн.

36.47грн.

8.96грн.

9.53грн.

10.65грн.

12.90грн.

14.01грн.

14.57грн.

18.51грн.

21.30грн.

35.31грн.

19.00грн.

41.00грн.

230.08грн.

110.00грн.

21.50грн.

24.00грн.

Показано з 1 по 24 із 32 (всього 2 сторінок)

Свердла і коронки

    Витратні матеріали можуть бути самого різного типу, і якщо ви працюєте з дрилем або більш потужним пристроєм — перфоратором, то без спеціальних свердел і коронок в роботі не обійтися. Свердло це один з найбільш поширених інструментів, що дозволяють одержати наскрізний отвір за мінімальний проміжок часу. Надівається стандартно на дриль і має досить просту конструкцію. Крім створення нових отворів може збільшувати діаметр вже існуючих. Тепер насадки на дриль і коронки представлені нашим магазином Електрики, краща ціна та постійне поповнення гарантовано.

    Свердло має простий принцип дії, створюється з «швидкорізальної сталі», забезпечує максимальну міцність і надійну роботу. Легко взаємодіє з металами різної твердості, але дешеві свердла легко поламати або вони просто не створять потрібний отвір. Свердла залежно від складності роботи бувають різної довжини і діаметра, якщо діаметр перевищує 8 мм, то виріб складається з декількох металів. Хвостовик створюється з вуглецевої сталі, а швидкорізальна сталь використовується для основної частини. Якщо вам належить взаємодіяти з поверхнею максимальної міцності, вибирайте кобальтові свердла, найбільш надійні і швидко створюють отвори.

    Якщо стандартним свердлом ви створите невелике отвір по діаметру, то коронки вже покликані для більш великого діаметру і роботи з різними поверхнями. Частіше використовується з перфоратором, адже він створює високе число обертів і дозволяє створити отвір під майбутній монтаж проводки, підрозетників, інших виробів. Робоча частина отримала трубчасту конструкцію, по її периметру розміщуються зуби, розташовані на однаковій відстані. За розташуванням зубців і формі, виріб схоже на корону, звідки і пішла така назва. Вибирають коронки за кількома параметрами, можуть мати різний вигляд хвостовика, відрізнятися по конструкції робочої частини, геометричного розміру і використовуваному матеріалу ріжучих зубах. Аналогічно свердел, основний матеріал зубів це швидкорізальна сталь. Більш дорогі твердосплавні матеріали, дешевими і найдоступнішими вважають біметалічні коронки.

    Перед вибором коронки, звертайте увагу на тип хвостовика, може бути різним і навіть не підійти під ваш перфоратор або дриль. Якщо має глибоке свердління, підбирайте відповідну модель з подовженою робочою частиною.


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.