Інформація
Пошук

Реле напруги

560.03грн.

856.01грн.

672.71грн.

753.95грн.

500.73грн.

543.29грн.

1 049.68грн.

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Реле напруги

    Для безпечної експлуатації електрики і електроприладів встановлюють різні пристрої захисного відключення електромережі. До таких пристроїв відносять реле напруги, що вимикає мережу при підвищенні або зниженні напруги. Мережа буде відключена, якщо напруга опуститься до 170 або підніметься до 260 Ст. На кожному об'єкті, де є електрична мережа, повинен бути встановлений такий прилад. Придбати реле напруги, дроти, автоматичні вимикачі та іншу електротехніку можна на сайті elektreka.com.ua, де представлені найбільш доступні оптові і роздрібні ціни на електротехнічні товари.

    Реле напруги – це необхідний пристрій, яке захищає всі електричні прилади від згоряння і виходу з ладу при зниженні напруги. Дуже часто, коли напруга опускається нижче дозволеної норми, згоряють холодильники, телевізори, пральні машинки та інші дорогі побутові прилади. При перебоях в мережі можуть згоріти лампочки. Часто таке явище супроводжується їх морганням і потуханием. Для освітлення приміщень крім ламп в сучасних інтер'єрах використовують світлодіодну стрічку, якою можна прикрасити фасади меблів, виділити рівні стелі і розділити приміщення на зони.

    Правила вибору реле напруги

    При виборі цього пристрою потрібно звертати увагу на:

     наявність вольтметра;
     тип монтажу: реле можуть підключатися до розетки або монтуватися на DIN-рейку;
     тип підключення: одно - і трифазні пристрої;
     номінальний струм.

    Приступаючи до електромонтажних робіт, потрібно придбати реле контролю напруги, дроти, кабельний канал для захисту кабелів від пошкоджень та іншу світлотехнічну продукцію. Також знадобляться спеціальні інструменти для прокладки проводки. Кабельний канал найчастіше використовується для зовнішньої прокладки кабелів по підлозі, стінах і стелі. Дуже часто мешканці квартир стикаються з обривом і обгоранием нульового проводу. Встановивши реле, при відключенні нуля, всі підключені до мережі електроприлади залишаться неушкодженими.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.