Інформація
Пошук

Клейові пістолети

280.28грн.

208.96грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Клейові пістолети

    Різновиди і характеристики клейового пістолета

    Перебуваєте в пошуках інструмента, з допомогою якого можна було б оперативно та надійно з'єднати між собою різні матеріали? Зверніть увагу на такий паяльнотермический прилад, як клейовий пістолет.
    
    Пристрій з простою конструкцією, воно дозволяє швидко розплавити клей (з особливим складом), який не тільки не має різкого неприємного запаху, але і швидко застигає, міцно скріплює ті чи інші елементи. Сьогодні по популярності клейовий пістолет ставлять у той же ряд, що й степлери, заклепочникі і т. д. Плануєте обзавестися подібним інструментом? Перед тим, як замовити терпопистолет на сайті «Магазин Електрики», дізнайтеся більше про його особливості.

    Різновиди клейового пістолета, основні характеристики

    В наші дні клейові пістолети застосовують повсюдно. Однак важливо розуміти, що, наприклад, в меблевому цеху або на будівельному майданчику, майстру знадобляться різні моделі даного інструменту. Хочете купити найбільш оптимальний варіант? Тоді розгляньте основні різновиди клейового пістолета:

• Газовий, заправляемый бутаном. Зверніть увагу, що одного заряду вистачає на 60-90 хв. роботи приладу. Головна перевага цієї моделі – її мобільність. До числа інших достоїнств відносять простоту в обслуговуванні та експлуатації, прийнятну вартість.
• Електричний. Ручний інструмент з простою конструкцією. В основі її лежить нагрівальний елемент, що функціонує при підключенні пристрою до електричної мережі. Це найдешевший клейовий пістолет. Користуватися ним легко і просто, однак, за відсутності поруч розетки прилад виявляється марним.
• Акумуляторний. Дозволяє забути про прив'язку до електромережі, але вимагає попередньої підготовки (заряджання). На одному заряді акумуляторна модель функціонує в середньому годину.
• Пневматичний, вважається професійним. Такий можна зустріти на заводах, фабриках, у тому числі і меблевих, а також спеціалізуються на виробництві дверей і вікон. Цей потужний агрегат вимагає підключення до пневмолинии чи електричної мережі.

    Критерії вибору клейового пістолета

    Щоб придбати оптимальну модель клейового пістолета, прислухайтеся до порад фахівців. На їхню думку, основними критеріями вибору цього пристрою є потужність, умови експлуатації приладу, швидкість його роботи, тип харчування, тип подачі клею, особливості витратного матеріалу.


    Доставка товару по всій Україні.