Інформація
Пошук

Кабель КГ

14.39грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Кабель КГ

    Для підключення потужних пристроїв, які пересуваються і працюють від мережі, краще всього використовувати кабель КГ, який володіє гнучкістю і має відповідне маркування. Якщо в маркуванні кабелю КГ буде міститися літера «н», то це означає, що такий виріб має міцне гумове покриття, яке робить провід негорючим. Купити оптом або в роздріб кабель КГ можна на сайті elektreka.com.ua, де також на вибір покупцеві запропоновано багатий асортимент освітлювальних приладів, світлодіодних ламп, кабельних кріплень та іншої електротехнічної продукції. У продажу зустрічаються такі види гнучкого силового кабелю, як КГ-Т і КГ-ХЛ. Перший призначений для тропічного клімату і використовується при температурі від -10 до +55 градусів, а другий можна використовувати в північних широтах.

    Сфери застосування кабелю КГ

    Такий електричний провідник підходить для підключення насосних станцій, заглибних насосів, кранів і зварювальних апаратів. Він витримує велике напруження і відрізняється високою якістю. Кабель мідний КГ підходить для прокладки в закритих приміщеннях і на вулиці, а для його кріплення на стінах, стелі і несучих конструкціях використовують кабельне кріплення, який представлений різними скобами, кабельними стяжками і кріпленням «ялинка».

    Важливо знати, що кабель гнучкий КГ не підходить для підключення стаціонарного обладнання і його не можна прокладати під землею. Подібні обмеження пов'язані з тим, що ізоляція гнучкого провідника не розрахована на великі механічні навантаження, тому він може пошкодитися під тиском грунту.

    Незважаючи на це, кабель гнучкий гумовий застосовують для виготовлення подовжувачів, які призначені для експлуатації на відкритому повітрі. Це пов'язано з тим, що такий провід захищений від вологи, незначних механічних пошкоджень та інших негативних впливів ззовні. Струмопровідна жила гнучкого кабелю виготовлена з міді, яка не окислюється. При виборі кабелю КГ, ціна якого залежить від діаметра, кількості і перерізу використаних жив, слід враховувати умови, в яких буде експлуатуватися провідник.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.