Інформація
Пошук

Вимикачі накладні

33.32грн.

18.90грн.

68.54грн.

59.50грн.

17.83грн.

39.51грн.

68.07грн.

32.40грн.

42.12грн.

120.39грн.

36.29грн.

77.54грн.

32.90грн.

28.07грн.

29.17грн.

79.03грн.

90.94грн.

67.10грн.

34.41грн.

151.82грн.

78.43грн.

91.45грн.

54.28грн.

Показано з 1 по 23 із 23 (всього 1 сторінок)

Вимикачі накладні

Зовнішні вимикачі – елементи управління, що застосовуються при відкритій прокладці електромереж. Основні сфери їх експлуатації – заміські будинки, гаражі та господарські споруди, підсобні приміщення (підвали, комори), торгові зали, офіси, виробничі цехи. Рідше використовуються подібні пристрої в сучасних квартирах. Тут переважає прихована проводка.

При конструюванні зовнішніх вимикачів виробники приділяють увагу не зовнішньої привабливості, а простоті використання, надійності і функціональності. Головними перевагами таких елементів керування є легкість, висока швидкість монтажу і економічність.

    Різновиди зовнішніх приладів

До категорії зовнішніх належать два види пристроїв – накладні і навісні. Перші монтуються на стіни, а другі кріпляться до електричного проводу освітлювальних приладів (бра, настільних і підлогових світильників). Моделі накладного типу поділяються за кількома критеріями:

• Призначенню. Випускаються прилади в форматі вимикачів для управління світлом і у вигляді кнопок для дзвінків.
• Кількістю клавіш. Існують варіанти з однією або двома кнопками.
• Дизайну. На сайті
elektreka.com.ua продаются вимикачі декількох кольорів – білого, сірого, чорного і комбіновані.


Особливе місце займають пристрої, що поєднують в одному корпусі вимикач і розетку. Застосовуються такі блоки в альтанках, лазнях, літніх кухнях, верандах. Деякі сучасні елементи управління передбачають наявність підсвічування. З нею використання пристрою стає більш зручним і практичним.

    Переваги якісних зовнішніх вимикачів

Сучасні зовнішні пристрої, що випускаються провідними виробниками, мають багато позитивних характеристик. Вони підходять для застосування в приміщеннях зі складними умовами експлуатації завдяки наявності корпусу з міцного, нетоксичного і негорючого ізолюючого матеріалу. Останній витримує високі механічні навантаження, протистоїть негативного впливу вологи.

Проста конструкція зовнішніх вимикачів забезпечує високу швидкість монтажу. Накладні моделі мають на задній панелі отвори, сумісні з різними кріпильними елементами – саморізами, шурупами. Вони щільно прилягають до рівних стін, не расшатываясь протягом тривалого терміну експлуатації. Середній робочий ресурс таких приладів досягає 5 000 циклів.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.