Інформація
Пошук

Кабель ПВ-3

15.21грн.

7.14грн.

4.55грн.

11.34грн.

10.53грн.

3.94грн.

4.55грн.

6.94грн.

24.66грн.

3.27грн.

17.24грн.

14.61грн.

2.40грн.

0.00грн.

0.00грн.

0.00грн.

0.00грн.

Показано з 1 по 17 із 17 (всього 1 сторінок)

Кабель ПВ-3

    Кабель ПВ-3 являє собою силовий провідник струму з міді, який має полівінілхлоридну ізоляцію. Він використовується в багатьох сферах людської діяльності:

     підходить для підключення електроустаткування і різних механізмів, що працюють від мережі;
     служить для прокладки освітлювальних і силових мереж;
                                                 використовується при виготовленні верстатів, електричних машин та іншого устаткування.

    На сайті elektreka.com.ua можна купити оптом і уроздріб кабель ПВ-3 і задіяти його навіть в електричних системах морських суден. Така здатність кабелю пояснюється тим, що він витримує будь-які температури, надійно захищений від води і стійкий до перепадів тиску. До переваг провід ПВ-3 відносять підвищену надійність і міцність, тому його застосовують в електричних механізмах, у яких часто трапляються перегини провідників, утворюються ударні впливи під час прокладання кабелів і виникають вібрації. На відміну від моделі ПВ-1, яка має найнижчий клас гнучкості, провід ПВ-3 більш гнучкий, тому він витримує повороти і вигини.

    На заключному етапі прокладання електромережі встановлюють розетки і вимикачі, для оформлення яких використовують декоративні рамки. Вони закривають собою утворюються після монтажу вимикачів і розеток щілини і захищають від ураження струмом. Для прокладання електромережі в житлових приміщеннях і громадських будівлях слід придбати провід ПВ-3 1х4, який підходить для мереж змінного струму, що працюють під напругою до 500 V з частотою до 100 Гц. Для контролю і стабілізації напруги встановлюють реле, яке служить для пониження або підвищення потужності струму, а також захищає всі електроприлади від згоряння при скачках напруги.

    Монтаж проводів ПВ-3

    Якщо такі кабелі прокладаються в умовах стаціонарного застосування, то вони поміщаються в захисні рукави і труби. При цьому дроти не повинні занадто сильно розтягуватися і піддаватися великим навантаженням. При прокладці кабелів під землею використовується підвищений захист, представлена гофрованою трубою або оболонкою з поліетилену.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.