Інформація
Пошук

Компресори

10 887.50грн.

5 862.50грн.

4 857.50грн.

6 371.70грн.

746.00грн.

7 470.50грн.

20 770.00грн.

15 410.00грн.

34 170.00грн.

42 880.00грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Компресори

    Такий сучасний промисловий інструмент, як компресор, знайшов широке застосування в самих різних сферах життєдіяльності людини. Сам по собі він представляє агрегат, здатний стиснути газовий або повітряний потік шляхом нагнітання тиску в спеціальній камері, подальшої подачі його на підключене обладнання, пневматичний пристрій.

    Те, яким чином компресор генерує стиснене повітря, безпосередньо залежить від його конструкційних і технологічних особливостей. Який би варіант компресорної установки вас не цікавило, за доступною ціною знайти його ви можете на сайті компанії «Магазин Електрики», де також продаються дрилі, болгарки, дискові пили і не тільки.

    Різновиди та особливості компресорів

    Компресорні системи в наші дні використовують у таких галузях, як хімічна, металургійна, нафтопереробна, будівельна, медична, машинобудівна і не тільки. Для задоволення потреб представників даних сфер було розроблено кілька видів компресорів. До числа найпопулярніших відносять:

• Гвинтовий, вражаючий своєю зносостійкістю, здатністю працювати без перерв до 24 год., зниженим енергоспоживанням і мінімальною витратою масла. Сучасні гвинтові моделі оснащують ефективною системою охолодження, а також системою автоматичного налаштування параметрів продуктивності.
• Електричний повітряний, який в свою чергу буває двох видів конструкції: динамічний і працює за принципом механічного об'ємного стиску.
• Поршневий, оснащений прямою передачею або ремінним приводом.
• Масляний. Цей вид компресора по праву вважається самим популярним, що можна пояснити його високою ефективністю роботи, великим експлуатаційним терміном, економічністю споживання електроенергії, здатністю працювати довго без ризику перегріву.

    Як вибрати компресор

    Щоб вибрати оптимальний варіант компресора, важливо спочатку визначитися з тим, для яких цілей він купується. З урахуванням цієї інформації докладно розглядаються основні технічні характеристики агрегату, його додатковий функціонал, якщо такий є. Важливу роль відіграє репутація виробника.

    На оформлення замовлення на автомобільні компресори і міцну продукцію піде кілька хвилин, якщо здійснювати покупку на сайті компанії «Магазин Електрики».


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.