Інформація
Пошук

Лазерні рівні та вимірювачі

2 566.48грн.

7 442.26грн.

1 926.20грн.

3 509.49грн.

1 639.55грн.

1 360.93грн.

225.04грн.

945.69грн.

152.70грн.

779.59грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Лазерні рівні та вимірювачі

    Хороший промисловий інструмент – часто далеко не все, що необхідно для реалізації того чи іншого будівельно-ремонтного проекту. В арсеналі майстра також повинні бути сучасні вимірювальні прилади. Перебуваєте в пошуку таких? Знайти їх за доступною ціною можна на сайті компанії «Магазин Електрики». В асортименті постачальника крім цього, ви відшукайте якісні болгарки, шуруповерти, пили і не тільки. Повертаючись до вимірювальних приладів, варто відзначити, що останнім часом великим попитом користуються лазерні моделі, про різновиди та переваги яких ви можете дізнатися з матеріалу, представленого нижче.

    Переваги лазерного рівня, його різновиди

    Як і штроборізи, інші подібні інструменти лазерний рівень можна класифікувати різними способами. Однак, найчастіше експерти керуються класифікацією, в рамках якої виділяють:

• Точкові рівні. Найчастіше подібні використовують для створення розмітки на великих за площею ділянках. Важливе їх перевага – простота в експлуатації.
• Лінійні, які також називають крос-лайнерами. Для розмітки і проведення опоряджувальних робіт вони незамінні. Популярність їх забезпечена універсальністю (підходять, як професіоналам, так і тим, хто експлуатує рівень в побуті).
• Ротаційні. Застосування їм швидко знайшли в першу чергу на великих будівельних майданчиках. Коштують вони недешево, але свою вартість подібні рівні виправдовують.

    Попит на лазерний рівень стабільно високий, що не дивно, враховуючи точність вимірювань, яку він гарантує. Переваги лазерних вимірювальних приладів, їх різновиди

    Сфера застосування лазерного вимірювального приладу вражає своєю широтою. Ними користуються при прокладанні водо-, тепло-, електромереж, проведення ремонту, зведенні об'єктів нерухомості і не тільки. Найяскравіші представники даної категорії товарів:

• нівеліри;
• далекоміри.

    Ці пристрої просто незамінні для отримання максимально точних вимірювань, необхідних для розрахунків, на яких базується той чи інший проект.

    Переваги подібних приладів очевидні:

• мінімальна похибка;
• простота в експлуатації;
• ефективність в найскладніших умовах.

    Лазерні рівні та інші вимірювальні прилади коштують недешево, але інвестиція в них є на сто відсотків вигідною.


    Доставка товару по всій Україні.