Інформація
Пошук

Гнізда електричні

15.23грн.

89.10грн.

17.27грн.

23.29грн.

62.80грн.

20.66грн.

102.53грн.

107.45грн.

81.60грн.

19.28грн.

89.30грн.

74.66грн.

78.15грн.

64.45грн.

83.02грн.

82.31грн.

67.05грн.

46.88грн.

32.80грн.

Показано з 1 по 19 із 19 (всього 1 сторінок)

Гнізда електричні

Конструкція стандартної електричної розетки досить проста, її завдання — підключити електронний пристрій до побутової мережі. Причому якісна розетка дозволяє виконати це досить просто і безпечно для інших користувачів. Одним з елементів, на які підключаються побутові прилади, є гніздо електричне. Подібний виріб ми представили в нашому інтернет магазині, гнізда в широкому асортименті і за доступними цінами. Працюємо по Україні і готові доставити посилку транспортними компаніями. Працюємо оптом і в роздріб.

Стандартне гніздо розетки має два отвори, а також в залежності від використовуваного побутового приладу може знадобитися модель на три або чотири отвори. Так, такі теж трапляються, тому ми постаралися запропонувати максимальний асортимент. Гніздо окремо виводитися на кабель, який надалі підключається безпосередньо до розетки через вилку. Тобто все гранично просто. Гнізда на три отвори зазвичай створені для того, щоб забезпечити правильне заземлення. У такому виробі два отвори відповідають за підключення живлення, а третє за заземлення.

Існують певні вимоги, які висуваються до побутових роз'ємів. До них належати:

• правильна електроізоляція;
• надійний захист від неправильного підключення;
• поляризація;
• відмінний контакт з приладом;
• захист від дотику.

Але це далеко не всі вимоги, також кожне гніздо має бути захищене від перевантажень, по можливості мати заземлення, не обов'язково повинні створюватися з матеріалів, що підтримують горіння. Контакти на такому гнізді повинні підключатися в правильному порядку і дотримання всіх стандартів. Саме тому велика частина представлених побутових роз'ємів в нашому інтернет магазині Електрики представлені з високим ступенем захисту. Стандартно на більшість таких гнізд можна підключити провід на 2-3 жили, і розтин його може бути до 2,5 мм2. В нашому магазині можна знайти найрізноманітніші моделі гнізд електричних. Наприклад, представлені варіанти без або з заземленням, на струм 10 або 16 Ампер. Гніздо також має надійний корпус з пластику або іншого захищеного матеріалу. Цей варіант дозволяє надійно використовувати гніздо при підключенні електричних приладів. Ви можете ознайомитися з короткими характеристиками кожної моделі, є варіанти білого або чорного кольору. Основний асортимент-це стандартні гнізда на два отвори. В категорії представлені різновиди від брендів ProfiTec і DE-PA.

Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.