Інформація
Пошук

Дрилі

972.20грн.

1 912.31грн.

1 236.22грн.

1 226.35грн.

1 566.86грн.

1 524.92грн.

1 164.66грн.

2 067.77грн.

1 152.32грн.

2 299.71грн.

2 541.53грн.

900.64грн.

1 333.30грн.

1 179.20грн.

1 351.73грн.

1 369.48грн.

Показано з 1 по 16 із 16 (всього 1 сторінок)

Дрилі

    У наші дні будь-побутовий і промисловий інструмент можна придбати, не виходячи з дому. Зробити це кілька кліків пропонує постачальник «Магазин Електрики», де ви знайдете якісні, але доступні за ціною штроборізи, болгарки і т. д. Представлені у великому асортименті компанії та дрилі, більше про особливості яких можна дізнатися нижче.

    Види і особливості дрилів

    Перед тим, як придбати дриль, варто вивчити всі її різновиди. В рамках основної класифікації виділяють:

• Стандартну модель. Легка і компактна, вона підходить для роботи з металом, пластиком, деревиною. З її допомогою можна просвердлити максимально акуратне отвір. Сучасні стандартні дрилі зазвичай можуть похвалитися безліччю корисних опцій, в тому числі і опцією регулювання обертів, що важливо для виключення ризику перегріву свердла.
• Ударний дриль. Від стандартної вона відрізняється зміненим редуктором. Останній в ударній конструкції оснащений двома шестернями. Ця особливість і наділяє пристрій здатність демонструвати ефект долота. Найчастіше таку дриль використовують при роботі з цеглою, бетоном, каменем, іншими міцними матеріалами.
• Міксерна модель. На тлі інших вона виділяється за рахунок збільшеного редуктора. Такою дає їй вражаюче велику силу на низьких обертах. Основна конструкційна особливість міксерної дрилі пояснює її порівняно велику вагу. Відомо, що подібний інструмент працює повільно, але недооцінювати його не варто. Йому під силу свердлити деревину, пластик і навіть метал. Крім того, міксерна дриль може бути використана для приготування будівельних сумішей, для чого достатньо оснастити її спеціальною насадкою.
• Шуруповертный прилад. Порівнюючи такі дрилі і стандартні шуруповерти, можна провести кілька паралелей. Цей особливий агрегат дозволяє вкручувати і викручувати шурупи максимально швидко і просто. Діапазон режимів швидкостей обертання робочої головки шуруповертной дрилі вражає.

    Як вибрати шуруповерт

    З урахуванням особливостей запланованих робіт, при виборі шуруповерта звертають увагу на його потужність, номінальна кількість обертів в хвилину. Важливими є і такі дані, як розміри інструменту, його вага, наявність додаткових опцій. До числа найбільш корисних додаткових функцій відносять система регулювання швидкості, параметрів електричного живлення мотора.


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.