Інформація
Пошук

Шабельні пили

2 089.62грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Шабельні пили

    Не кожен промисловий інструмент можна назвати багатофункціональним. Подібний статус однозначно заслуговує шабельна пила, придбати яку можна, не виходячи з дому. Для цього достатньо відвідати сайт постачальника «Магазин Електрики», де ви також знайдете сучасні відбійники, дрилі, лобзики і не тільки. Не поспішайте оформляти замовлення, попередньо не ознайомившись з класифікацією шабельних пил, рекомендаціями щодо їх вибору. Основні класифікації інструменту

    Як і рубанки, шабельні пили можна класифікувати по-різному. Найпопулярніший варіант – той, у межах якого виділяють:

• Професійні моделі, здатні працювати довго і без збоїв (до 10 годин без перерв). Вони з легкістю витримують самі великі експлуатаційні навантаження, що можна пояснити високою потужністю (у деяких пив цей показник досягає вражаючих 1700 Вт). Переваги подібного інструменту очевидні, але без недоліків не обійшлося. Головні мінуси професійної шабельної пили: велику вагу, великі розміри, висока ціна.
• Побутова модель. Сфера її застосування обмежена, так як для частого і тривалого застосування вона не підходить (рекомендується експлуатувати такі агрегати не більше 20 год. на місяць). Показник потужності побутових шабельних пив порівняно з показником професійних невеликий (максимум 800 Вт). Однак, цього більш ніж достатньо для обробки того чи іншого матеріалу протягом кількох годин поспіль. Крім того, побутові моделі легкі і компактні, доступні за ціною.

    В рамках іншої популярної класифікації виділяють приводні та акумуляторні шабельні пили. Перші підкорюють своєю продуктивністю, а другі – мобільність, простотою в управлінні.

    Рекомендації експертів щодо вибору шабельної пили

    Керуватися фахівці радять такими ключовими факторами вибору:

• Показник потужності. Чим вищий він, тим легше інструменту буде справлятися з обробкою твердих матеріалів.
• Частота ходу, що визначає продуктивність пристрою.
• Глибина розпилу. Чим більше цей показник, тим простіше вам буде реалізувати найскладніші проекти.

    Окремої уваги заслуговують і додаткові функції шабельної пилки. Чим більше їх – тим зручніше експлуатувати інструмент, налаштовувати його максимально тонко для точності виконання запланованих робіт.


    Доставка товару по всій Україні.