Інформація
Пошук

Шліфувальні машини

2 630.78грн.

2 293.22грн.

1 338.33грн.

2 117.20грн.

768.87грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Шліфувальні машини

    Будь-який побутовий або промисловий інструмент має свої унікальні технічні характеристики, особливості. Саме їх і варто враховувати при виборі найбільш оптимального варіанту приладу, що спрощує ручну працю людини. Актуально це в тому числі і у разі купівлі шліфувальної машини. Про її різновидах і не лише читайте нижче.

    Види і особливості шліфувальної машинки

    На сучасному ринку корисних інструментів можна знайти різні моделі шліфувальних машин. Всі їх експерти ділять на:

• Кутові, здатні не тільки шліфувати, але і очищати деталі, металеві, бетонні, кам'яні поверхні, різати їх. Це універсальний прилад, що і пояснює високий попит на нього. Такі агрегати можна використовувати разом із різними дисками і насадками, істотно розширюють функціонал шліфувальної машинки.
• Прямо шліфувальні моделі. Такі користуються популярністю завдяки своїй маневреності. З їх допомогою можна обробити самі складні профілі, наприклад, віконні. Використовують їх і при шліфуванні дрібних деталей, елементів, доступ до яких просторовому плані обмежений.
• Стрічкові машини. Подібні експлуатують для обробки поверхні великих площ (яскравий приклад – шліфування шару шпаклівки на стінах). Незамінні ці моделі і для розгладження кромок, заокруглень різних конструкцій. Головним робочим елементом такого агрегату є кільце з натягнутою на ролики смужки шліфувальної шкурки.
• Вібраційні машинки. Ідеальні для чистової роботи, полірування. Вони сумісні з різними видами матеріалів. Деякі моделі можуть похвалитися інтегрованим в конструкцію пиловідсмоктувач.
• Ексцентрикові пристрої, які можуть похвалитися робочої «підошвою», що здійснює кругові та зворотно-поступальні рухи.

    Як вибрати шліфувальну машинку

    Для швидкої зачистки великій поверхні рекомендується купувати стрічкову шліфувальну машинку, а для обробки дрібних деталей, різних кутів – дельтаподібний. Також для роботи рекомендуємо придбати технічні фени і подібні корисні інструменти. Перебуваєте в пошуку універсального агрегату? Зробіть вибір на користь плоскошліфувальний або ексцентрикової моделі. Для роботи з деревом також зверніть увагу на ланцюгові пилки.

    В останньому випадку крім усього іншого пристрій також порадує вас високою якістю обробки того чи іншого матеріалу. Ці та інші шліфувальні машинки за доступною ціною пропонує придбати постачальник «Магазин Електрики».


    Доставка товару по всій Україні.