Інформація
Пошук

Степлери

23.85грн.

367.00грн.

266.00грн.

279.00грн.

235.00грн.

345.00грн.

469.00грн.

343.00грн.

269.00грн.

199.00грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Степлери

    Сучасний інструментарій, який використовується не тільки профі, але і в побуті, істотно полегшує людині життя. Придбати його у наші дні можна онлайн. У мережі не складно знайти ключі різного розміру і типу щітки з металу і т. д. Замовити через інтернет легко, в тому числі і меблевий степлер, скоби. Тим не менш, поспішати з здійсненням покупки не варто. Попередньо вивчіть корисну інформацію про даному інструменті і кріпильних елементах, що дозволяють швидко і надійно сполучати різні матеріали.

    Види меблевого степлера

    Як і складний слюсарний інструмент, простий по своїй конструкції меблевий степлер буває різним. З урахуванням його характеристик можна виділити такі категорії:

• Механічний степлер. Виріб, що виконує свою функцію у відповідь на прикладену людиною фізичну силу. Це пристрій може похвалитися мобільністю, якої ніколи не зможуть насолодитися власники електричних степлерів. З іншого боку, працювати з таким інструментом складніше, якщо реалізований проект вимагає частого його експлуатації. З цієї причини механічну модель використовують переважно для перетяжки меблів.
• Електричний степлер, що працює від електромережі або акумулятора. Це універсальний інструмент, який користується популярністю у тих, хто шукає надійного помічника в побуті і в професійному секторі. Єдиний його недолік – порівняно швидкий знос.
• Пневматичний степлер. Найпотужніший з всіх існуючих. З цієї причини в домашніх умовах його використовують рідко.
Найчастіше його купують для виконання серйозної будівельної роботи.

    Правила вибору скоб меблевого степлера

    Використовуючи заклепочникі і заклепки, людина розуміє, що надійність кріплення матеріалів, з якими він працює, безпосередньо залежить від якості інструменту і витратних елементів. То ж буде доречно сказати і про меблевому степлере. Щоб підібрати для неї відповідні скоби, потрібно враховувати такі параметри:

• глибина, на яку може зайти в матеріал скоба (мінімальне значення – 4 мм, максимальне – 14 мм);
• модель використовуваного інструменту (підібрані з урахуванням цієї інформації кріпильні елементи виключають ризик перекосу);
• геометрія скоб (якщо вона неправильна, степлер може зламатися).

    Купуйте якісний меблевий степлер і оптимальні скоби на нього на офіційному сайті постачальника, компанії «Електрика».


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.