Інформація
Пошук

Промисловий інструмент

Уточнити Пошук
Промисловий інструмент

Кожен спеціаліст по ремонту знає, що для впевненої і більш правильної роботи потрібно мати в арсеналі кілька одиниць промислового інструменту, який працює від електроенергії або бензинового палива. Отже, в кожній сфері діяльності потрібен певний набір інструменту, і тому ми представили максимально багатий асортимент від провідних виробників. У цій категорії можна купити оптом і уроздріб різний інструмент, представлені такі позиції як болгарки, дрилі, зварювальні апарати, генератори і багато іншого. Ціни одні з кращих, так як ми працюємо безпосередньо з виробником.

Зверніть увагу, що асортимент промислового інструменту насправді величезний, тому фахівці їх розділяють по різновидах:
• гідравлічний;
вимірювальний;
• металоріжучий;
• слюсарно-монтажний і ін.

Також кожна категорія може бути представлена рядом підвидів, досить популярним вважається металорізальний інструмент. З його допомогою користувач обробляє метал, змінюючи його розміри і форму.
Будівельний інструмент повинен бути у більшості людей, які проводять ремонти або ведуть будівництво з нуля. В такому випадку для виконання численних робіт не обійтися без бетономішалки належного обсягу. Щоб виконувати внутрішні роботи доведеться обзавестися перфоратором, дрилем, болгаркою. Якщо ж ви маєте намір самостійно проводити деякі роботи, то у кожного майстра повинен бути дриль, шуруповерт, болгарка.

Є така категорія як інструменту слюсарно-монтажний, необхідний для ручної обробки таких матеріалів, як метал, дерево, камінь, пластик. Інструмент в основному працює від електрики і дозволяє виконати навіть найскладніші роботи. Електричний інструмент дозволяє полегшити роботу людини і замінює звичайні ручні вироби. Наприклад, шуруповертом можна швидко і ефективно закрутити болти, а дриль дозволить зробити потрібний отвір.

Недорогий інструмент купити тепер набагато простіше, наш інтернет магазин Електрики пропонує самі основні варіанти з відмінними характеристиками. Ми не продаємо дешеву продукцію, в наявності товари таких брендів як Зеніт-Профі, Tekhman та інші. Детальніша інформація та характеристики в описі товарів. Також звертайте увагу, що інструменти промислової політики в основному для домашнього і будівельного використання, для професіоналів можливо потрібен більш серйозний інструмент.

Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.