Інформація
Пошук

Автомобільні компресори

867.65грн.

1 440.50грн.

1 817.38грн.

1 323.25грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Автомобільні компресори

    Кожен автомобіліст прагне до комфорту і безпеки на дорозі, простоті обслуговування свого транспортного засобу. Досягти цього можна різними способами, в тому числі і за рахунок придбання якісної техніки, яка стане незамінною в разі раптового проколу колеса.

    Сьогодні хороший компресор можна замовити онлайн. Багато автолюбителів роблять це на сайті «Магазин Електрики», де крім усього іншого продається промисловий інструмент і т. д.

    Види автомобільного компресора

    Як і генератори, інші пристрої, автомобільні компресори бувають різними. При вивченні їх різновидів та особливостей рекомендується користуватися такою класифікацією:

• Поршневі вироби. Найпопулярніші, присутні на ринку давно. За своїм принципом роботи цей компресор нагадує двигун внутрішнього згоряння. Попит на нього стабільно високий, так як поршнева модель продається в різних варіантах продуктивності, потужності. Крім того, вона може похвалитися високим ККД.
• Мембранні вироби, які вважаються оптимальним вибором для водіїв, які представляють прекрасну стать. До головних достоїнств такого компресора відносять його малу вагу, хорошу продуктивність і низький рівень шуму. Цей пристрій вважається сучасним інженерним рішенням, що становить гідну конкуренцію класичним поршневому. Останнім мембранна модель обходить завдяки повільному зносу, а також простоту в ремонті (якщо буде потрібно заміна основного робочого органу, то на це підуть лічені хвилини).
• Роторна модель, яку в основному купують водії великих позашляховиків, вантажних транспортних засобів. На тлі інших компресорів даний виділяється високою продуктивністю.

    Правила вибору автомобільного компресора

    При виборі компресора важливо уважно вивчити такі його характеристики, як:

• Якість манометра, від чого залежить точність даних про роботі приладу, що в свою чергу впливає на те, наскільки правильно (згідно з рекомендацією виробника) автомобіліст підкачує шини.
• Тип живлення. Оптимальний варіант – той, який працює від акумулятора і однофазної мережі.
• Показник продуктивності. Чим вище вона – тим краще. Вкрай актуально це в першу чергу для поршневого компресора.

    Ціна – ще один важливий фактор вибору компресорного пристрою, який, як і мийки високого тиску, можна замовити в кілька кліків на сайті «Магазин Електрики».


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.