Інформація
Пошук

Витратні матеріали

Уточнити Пошук

10.91грн.

20.94грн.

20.94грн.

4.50грн.

5.41грн.

3.99грн.

2.13грн.

2.25грн.

5.41грн.

2.77грн.

13.41грн.

4.77грн.

3.40грн.

2.13грн.

3.99грн.

3.40грн.

3.99грн.

4.77грн.

4.77грн.

4.05грн.

4.42грн.

6.23грн.

147.92грн.

106.08грн.

Показано з 1 по 24 із 1132 (всього 48 сторінок)

Витратні матеріали

    Перебуваєте в пошуках вимірювальних та інших інструментів? Придбати їх можна онлайн, відвідавши віртуальний магазин електрики. В його асортименті представлено безліч різних товарів, у тому числі і ріжучий інструментарій. Подібні вироби дозволяють, залежно від їх конструктивних особливостей, працювати з різними матеріалами, відрізняються один від одного міцністю. Це та інші важливі їх характеристики варто враховувати перед оформленням замовлення.

    Різновиди ріжучого інструменту, основна класифікація

    Використовувати шарнірно-губцевий і інші подібні інструменти необхідно з урахуванням їх призначення, визначається в межах тієї чи іншої класифікації. Те ж можна сказати і про сверлах, коронках, наждачним папером і т. д.

    Основний вид класифікації заснований на особливостях конструкції ріжучого інструменту. В його рамках виділяють:

• Зенкери. Осьові пристосування, призначені для коригування форми і розмірів отворів, збільшення їх діаметра.
• Різці. Однолезвійний інструменти, з допомогою яких можна проводити металообробку.
• Свердла. Ще одне осьове пристосування, яке застосовують з тією ж метою, що і зенкери. Єдина відмінність – спосіб застосування (здійснення обертальних рухів разом з рухом подачі).
• Розгортки. Зменшують шорсткість отворів, їх стінок. Необхідні на етапі проведення чистової обробки
• Фрези. Обробка матеріалу передбачає виконання обертальних рухів з незмінним радіусом і стабільним рухом подачі, не збігається в плані напрямок з віссю обертання.
• Плашки. Застосовуються для нарізки заготовок, їх зовнішньої різьби.
• Ножі та комплектуючі. Універсальні інструменти, які в залежності від товщини і міцності леза можуть застосовуватися в різних видах робіт.
• Відрізні диски. Бувають сегментованими, суцільними і типу «турбо». Використовують їх залежно від виду для сухого та вологого різання.
• Шліфувальні диски. Виділяють на липучці, алмазні, пелюсткові, фіброві. З допомогою таких можна позбавлятися від шару старої фарби, іржі і не тільки.
• Наждачний папір. Зустрічається в різних варіантах розміру, абразиву. Застосовується для обробки різних поверхонь вручну або машинним способом.

    Ці та інші ріжучі інструменти придбати онлайн так само легко, як і купити спецодяг і сумки, незамінні для виконання різних будівельних проектів, транспортування робочих пристосувань.


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.