Інформація
Пошук

Фурнітура VIKO Carmen Біла

26.88грн.

26.88грн.

33.60грн.

33.60грн.

43.68грн.

55.44грн.

66.78грн.

43.68грн.

-15 %

52.08грн. 44.27грн.

67.62грн.

61.32грн.

52.08грн.

59.64грн.

105.00грн.

59.64грн.

60.90грн.

66.36грн.

43.68грн.

Показано з 1 по 18 із 28 (всього 2 сторінок)

Фурнітура VIKO Carmen Біла

    На заключному етапі електромонтажних робіт встановлюють розетки, які являють собою необхідну електрофурнітуру для підключення електроприладів до мережі. Розетка електрична в ідеалі повинна бути безпечною, надійною, зовні привабливою і зручною для експлуатації. До обраної розетки повинні легко підключатися всі електроприлади в будинку. Якщо провід будь-якого побутового приладу не дотягується до розетки, то потрібно придбати подовжувач, який продається в нашому магазині світлотехніки. Найнадійнішими вважаються подовжувачі з заземленням, які захистять від ударів електричним струмом. При виборі подовжувача слід звернути увагу на кількість розеток, яких може бути від 1 до 5.

    Види розеток

    На сайті магазину електрики elektreka.com.ua можна за доступною оптовою чи роздрібною ціною купити електричну розетку, яка буває накладної і вбудовуваної. Перший тип розеток підходить для відкритого типу проводки, коли кабелі і дроти знаходяться на поверхні стін і підлоги. Такі розетки прикріплюються за допомогою саморезов, а дроти заводяться в сам корпус. Для безпечної експлуатації електромережі потрібно купити автоматичні вимикачі, які служать для аварійного або вимушеного вимикання світла.

    Переваги накладних розеток

     можливість замінити розетку без штроблення і ушкодження стін;
     можливість поміняти стару розетку на нову європейського зразка;
     встановлення на гіпсокартон за допомогою підрозетника;
     установка на дерев'яну і металеву обшивку стін з дотриманням правил пожежної безпеки.

    Інтернет магазин електричних розеток також пропонує купити вбудовану фурнітуру для підключення електроприладів до мережі. Такі розетки вставляються безпосередньо в стіну і призначаються для проводки, при якій кабелі знаходяться в самих стінах.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.