Інформація
Пошук

Автоматика та DIN-рейки

Уточнити Пошук
Автоматика та DIN-рейки

    При прокладці електрики слід заздалегідь підготувати всі необхідні інструменти, кабельну продукцію та електротехніку. До необхідних елементів відносять Пристрої Захисного Відключення (УЗО), які призначені для того, щоб захистити людей від удару струмом при втраті ізоляції проводів і при зіткненні з оголеними кабелями. На сайті elektreka.com.ua можна купити оптом і уроздріб лампочки, автоматику, дроти та електротехнічні аксесуари, які знадобляться при електромонтажних роботах. Також слід придбати і встановити автоматичні вимикачі, які служать для ізоляції силового кабелю і його захисту від пошкоджень. Слід пам'ятати про те, що автоматика електро не захищає від ураження струму, як це роблять УЗО. Головним завданням автоматів є запобігання перегріву проводів.

    Завдяки установці автоматичних вимикачів можна за необхідності знеструмити мережу. Автомати захищають ізоляцію від пошкоджень і плавлення, в результаті чого проводка залишиться цілою і неушкодженою. Автомати розмикають електроланцюг в таких ситуаціях:

     при короткому замиканні;
     при перевантаженнях в мережі;
     при зниженні або відсутності напруги.

    Крім захисних пристроїв під час електромонтажних робіт встановлюють освітлювальне обладнання, до якого відносять люстри, бра, торшери і світильники. Для їх роботи використовують LED-лампочки, які вважаються найбільш економним, довговічним і безпечним джерелом світла. Світлодіодні пристрої використовуються не тільки для освітлення приміщень і фасадів будівлі, але і для підсвічування рекламної продукції. В магазині електротехніки слід купити монтажні коробки і реле напруги, яке служить для відключення мережі, якщо напруга більше 230 В. Таким чином, реле захищає всі електричні прилади в будинку від стрибків напруги в електричній мережі.

    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.