Інформація
Пошук

Електротельфери

Електротельфери

    Пневматичний, шестерний, черв'ячний, таль ручна, ланцюговий, стаціонарний тельфер – всім цим пристроям можна знайти достойну альтернативу. Такою є кабель, який можна придбати на сайті «Магазин Електрики», де за доступною ціною реально знайти самий якісний промисловий інструмент. Перед тим, як замовити агрегат, дізнайтеся про нього якомога більше корисної інформації.

    Головне про електричний тельфер

    Електричний тельфер – пристрій не новий. У промисловості і не тільки його використовують давно. Сфера застосування його широка, що не дивно, враховуючи різноманітність моделей, їх функціональність. В парі можна також використовувати мотопомпи та подібні електричні інструменти. Сьогодні на ринку можна знайти різні електротельфери, в тому числі і оснащені інноваційними захисними механізмами, іншими корисними пристосуваннями. Стандартна конструкція все частіше доповнюється:

• Вбудованою системою гальмування. З її допомогою знижується ризик мимовільного опускання вантажу, що трапляється зазвичай при раптовому відключенні електроенергії, скачках напруги в мережі.
• Електромагнітної фрикційної колодкою, що представляє собою додаткові гальма, що гарантують максимум безпеки.
• Кінцевим вимикачем, що гальмує барабан замість оператора, коли це необхідно (коли, наприклад, вантажний гак займає граничне положення вгорі).
• Муфтою ковзання, запобігає перевантаження.
• Тепловим реле, що зупиняє електричний двигун, коли його температурні значення перевищують номінальні. Наявність подібної теплового захисту істотно продовжує жити агрегату.

    Не рідкість для сучасного ринку та пристрої, оснащені поліспастами. Такі моделі бувають дворазовими, чотириразовими.

    Всі електротельфери можна умовно розділити на рухомі і стаціонарні. Представники кожної з цих категорій відрізняються один від одного за рядом параметрів, у числі яких і вантажопідйомність. Максимальне значення дорівнює 50 т.

    Як вибрати кабель

    При виборі электротельфера розглядайте в першу чергу той клас, який здатний задовольнити ваші потреби з урахуванням особливостей запланованих робіт. Звузивши вибір до декількох оптимальних моделей, вивчайте їх детальніше, звертаючи увагу на вантажопідйомність пристроя, показник висоти, на якій він може працювати без перебоїв. Важливим чинником є наявність сучасних систем безпеки. В магазині Електрики також дивіться асортимент полірувальних машин, досить великий вибір різних моделей.


    Доставка товару по всій Україні.

У цій категорії немає товарів.