Інформація
Пошук

Блок живлення 72Вт 6А 12В Пластик IP20 Стандарт

Виробник: Prolum
Код товару: 11108
Знайшли Дешевше?
191.25грн.

  • Наявність: Немає на складі (Очікується) -3


корисна інформація !!!
Інтернет Ринок

Інтернет Ринок

Продавай або купуй. Приватні оголошення без посередників!

Реферальна програма

Реферальна програма

Стань партнером та заробляй 10% від замовлень реферала

Блок живлення 72Вт 6А 12В Пластик IP20 СтандартБільшість моделей світлодіодних світильників характеризуються потужністю 12 Вольт. Вони не призначені для використання традиційної електричної мережі 220 V. При їх встановленні необхідно подбати про придбання спеціального блоку живлення. Сучасні стабілізатори призначаються для перетворення надходить з енергетичного джерела сили струму та передачі її до доданими елементів.
Разновидности трансформаторів для підключення світлодіодних світильниківМережеві адаптери сьогодні випускаються різними компаніями. Вони відрізняються різноманітними характеристиками:

• вбудованою системою охолодження;


• матеріалом корпусу;


• функціональними можливостями;


• технічними властивостями;


• лінійними розмірами;


• вартістю.
Трансформатори, оснащені кулерами, які забезпечують стабільне охолодження приладу. Вони потребують систематичної очищення від пилу і обробці вентилятора мастильними матеріалами. Запобігання нагрівання пасивних блоків проводиться за рахунок отворів, розташованих на їх корпусі. Для запилених приміщень рекомендується купувати апарат в металевому герметичному корпусі. Багато адаптери з потужністю 12 Вольт здатні виконувати додаткові функції. З їх допомогою можна проводити регулювання рівня яскравості світіння діодів, а також вибирати різні робочі режими вироби.
Експлуатаційні переваги блоку живлення блока живлення 72Вт 6А 12В Пластик IP20 Стандарт
Блок живлення 72Вт 6А 12В Пластик IP20 Стандарт користується великою популярністю серед споживачів, так як він демонструє витривалість і надійність в процесі експлуатації. Прилад такого виду вважається абсолютно безпечним для людського здоров'я, так як на виході він має напругу 12 Вольт. БЖ обладнується проводом, що дозволяє швидко підключати світлодіодні стрічки або інші види продукції з групи світлотехніки. Кабельний елемент вбудовується в пластиковий корпус.
У стабілізуючої установці відсутнє заземлення. БЖ поміщений у пластиковий корпус з компактними лінійними розмірами. Виріб рекомендується використовувати при організації основного або декоративного освітлення у внутрішній частині приміщення. Блок живлення не має надійного захисту від зовнішніх агресивних впливів у вигляді атмосферних опадів, температурних перепадів, механічних ударів. Відмітна особливість БП – наявність пасивного типу охолоджуючої системи.Підключення до мережі 230 В відбувається за допомогою штепсельної вилки, підключення споживача 12 В відбувається за допомогою електричної розетки живлення 5 мм. Блок живлення захищений від короткого замикання і перевантаження, що сприяє виключенню виходу з ладу.В процесі експлуатації блоку живлення без активної системи охолодження, необхідно передбачати наявність природн

Загальні
Сила струму, А 6
Вхідна напруга, В 100-240
Тип Пасивний
Вихідна напруга, В 12
Заземлення Немає
Потужність , Вт 72
Стандарт захисту IP20
Клас якості Стандарт
Підключення Конектор
Матеріал корпуса Пластик
Загальні
Артикул 11108

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари