Інформація
Пошук

Велосипедні замки

Велосипедні замки

    Види велосипедних замків, правила їх вибору «Магазин електрики» – популярна онлайн майданчик, на якій можна придбати не тільки електроінструменти, але і такі товари, як навісні замки і т. д. Шукайте замок для свого велосипеда? Знайти на сайті якісний виріб, здатне мінімізувати ризик викрадення вашого транспортного засобу, не складно. Однак, перед тим, як зробити покупку, настійно рекомендується вивчити всі особливості позицій, представлених в категорії замки та фурнітура. Основна інформація про велосипедних замках доступна нижче.

    Різновиди велосипедних замків

    Замки для велосипедів бувають різними. Умовно їх можна розділити на:

• Тросові. Їх популярність можна пояснити компактністю, легкістю. Середня довжина виробу – 2 м., чого більш ніж достатньо для охоплення не тільки велосипедної рами, але і коліс цього транспортного засобу. Недоліком такого замку вважають його низьку стійкість до механічного впливу. Цю проблему виробники вирішують, виготовляючи моделі з товстим тросом.
• Ланцюгові. Важкі, але дуже надійні. Для їх пошкодження знадобиться великий болторіз, інший подібний інструмент. Сучасні ланцюгові велосипедні замки покривають щільною зносостійкої тканиною або полімерним матеріалом.
• U-образні. Великий попит на них можна пояснити стійкість до руйнівних методів розкриття замку. З іншого боку, купуючи виріб, важливо розуміти, що в плані застосування воно є обмеженим (цією моделлю велосипед до дерева або стовпа не прикувати). Крім того, U-lock досить великий і важкий, тому возити його з собою буде не дуже зручно.
• Складні, пластинчасті (так звані сегментні). Для виготовлення подібних замків використовують загартовану сталь і поліпропілен, щільну тканину (для «кожуха»). Конструкційні особливості подібних моделей дозволяють закріплювати їх навколо велосипедної рами, коліс.
• Блокатори. Зручні у використанні, легкі, але такого роду замки не допоможуть, якщо ви захочете прикувати велосипед до певного нерухомого предмету.

    Рекомендації фахівців

    Як і врізні замки з ручками, велосипедні варто вибирати, спираючись на поради професіоналів. Останні рекомендують орієнтуватися на такі основні критерії: рівень безпеки, особливості системи кріплення. Також потрібно враховувати власні уподобання. Що для вас важливіше? Простота у транспортуванні замку, його довжина та гнучкість, габарити та вагу? Дайте собі відповідь на ці питання перш, ніж замовити конкретну модель.


    Доставка товару по всій Україні.

У цій категорії немає товарів.