Інформація
Пошук

Аксесуари для дверей

13.25грн.

86.35грн.

13.25грн.

29.72грн.

13.25грн.

86.35грн.

125.71грн.

29.72грн.

38.15грн.

23.29грн.

23.29грн.

86.35грн.

46.19грн.

68.28грн.

68.28грн.

38.15грн.

68.28грн.

23.29грн.

38.15грн.

46.19грн.

46.19грн.

46.19грн.

10.04грн.

10.04грн.

Показано з 1 по 24 із 43 (всього 2 сторінок)

Аксесуари для дверей

    Встановлюючи нові або змінюючи існуючі двері, майстри змушені купувати різну фурнітуру. В першу чергу це ручка, замки і т. д. При цьому мало хто замислюється про необхідність відразу ж купити дверний обмежувач. Про упорі людина згадує, як тільки двері починає битися об стінку, проходити регулярні перевірки на міцність.

    Останні в кінцевому підсумку ставити під удар не тільки саме дверне полотно, але і прикріплені до нього петлі, що, як було доведено експертами, в умовах відсутності упору приходять в непридатність вражаюче швидко. Враховуючи це, не дивно, що попит на обмежувачі стабільно зростає.

    Сьогодні такі, як і дверні замки, можна придбати, не виходячи з дому. Але перед тим, як це зробити, варто ознайомитися з особливостями дверного упору, його різноводами.

    Дверні упори, види та особливості

    Обмежувачі можна встановлювати не тільки на підлозі, але і на стіні і навіть на самому дверному полотні. Однак, найбільш популярний варіант – дверний упор. Це виріб буває різним. Один від одного доступні на ринку моделі розрізняються:

* конструкцією;
• матеріал;
* розміром;
• дизайн.

    Тім не менш, вивчати їх різновиди стоїть, спираючись на таку класифікацію:

* М'які стопори. Подібні оснащують відбійником з гумі. Цей елемент може бути виготовлений у вигляді кільця або пластини. Його основна функція-амортизація, необхідна при ударі стулки. М'які упори не тільки бережуть дверне полотно, декоративне покриття стін, але і приглушують звук, що виникає при зіткненні двері і самого стопори.
* Жорсткі обмежувачі. Більш бюджетний варіант, експлуатувати який слід максимально обережно з метою зниження ушкодження нижньої частини стулки.
* Магнітні стопори. Новинка, яка в найпростішому виконанні представляє собою дме магнітного пристрою, що кріпиться до підлоги і пластини, яка фіксується на дверному полотні. Подібна модель упору користується популярністю завдяки своїй додаткової функції – здатності фіксувати двері у відкритому вигляді.
Переваги дверного упору

    Попит на дверний обмежувач, зокрема підлоговий його варіант, постійно зростає. Нічого дивного в цьому немає, враховуючи його переваги:

• встановлений стопор непомітний;
* відсутність ризику зіпсувати цією деталлю дизайн інтер'єру;
• відсутність необхідності робити отвір в стіні.

    Дверні упори, як і замки та фурнітура, продаються за доступною ціною на сайті "Магазин Електрики".


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.