Інформація
Пошук

Дюбеля

43.16грн.

43.16грн.

87.37грн.

67.84грн.

75.39грн.

99.67грн.

140.74грн.

113.37грн.

114.28грн.

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Дюбеля

    Дюбеля: класифікація, особливості

    З'єднання різних матеріалів – процес, що передбачає застосування різних кріпильних елементів, в числі яких і дюбелі. Замовити їх можна, не виходячи з дому, для цього достатньо відвідати «Магазин Електрики», де також можна купити дріт, скоби для степлера, інші витратні матеріали, різні побутові та професійні інструменти. Сумніваєтеся в тому, що здатні самостійно вибрати оптимальний варіант кріпильного елемента? Попередньо дізнайтеся більше про дюбелях і їх особливості.

    Основна класифікація дюбелів, їх характеристика

    По відношенню до дюбелів можна використовувати самі різні види класифікації. Одним з основних з них є той, що базується на особливостях матеріалу, на який проводиться монтаж кріпильного елементу. В його рамках виділяють:

• Універсальні розпірні дюбелі, які також називають кріплення ялинка. Він дозволяє монтувати все, від книжкових полиць до важкої облицювальної плитки.
• Спеціальні. Мова йде про рамних дюбелях для металопластикових профілів, виробах для теплоізоляції (сумісні з пухкими і легкими матеріалами для утеплення), кріпленнях для гіпсокартону (кріплення також називають метеликом або моллі), хомутах (незамінні, коли проводиться кабельна стяжка, фіксація трубопроводу), дюбелях з метричним різьбленням, призначеної для вкручування шпильки, болти.

    Альтернативна класифікація

    Розділити дюбеля на категорії можна, спираючись і на дані про матеріалі їх виготовлення. Сьогодні велика частина цих кріпильних елементів пластикова. Створюють ці вироби із:

• Поліаміду, міцного жорсткого матеріалу, вражаючого своєю стійкістю до зносу, деформації. Єдиний мінус нейлону – його гігроскопічність.
• Поліетилен, не проводить електрики, здатний протистояти впливу сильних морозів, високої вологості (йому не страшна корозія). Істотний недолік – розтріскування з часом.
• Поліпропілен, який найкраще демонструє свої численні переваги при впливі високих температур (він плавиться лише при температурі +1400 С). Порівняно з поліетиленом він більш міцний і зносостійкий, проте з часом на поверхні матеріалу з'являються тріщини.

    Зустрічаються на ринку і металеві дюбелі, однак вони не є такими пружними, як пластмасові, що і пояснює невисокий попит на цей вид кріпильного елементу.


    Доставка товару по всій Україні.