Інформація
Пошук

VIKO

VIKO

    Panasonic Eco Solutions Turkey, здійснюючи свою діяльність на промислових об'єктах, розташованих у р. Стамбул, спостерігаючи за задоволеністю зацікавлених сторін, ставить собі за мету поставляти на світовий ринок інноваційну продукцію та рішення, які забезпечують комфорт, безпеку та ефективність.

    VIKO заснована ще в 1966 році, займає лідируючі позиції серед найвідоміших брендів в Туреччині на ринку електроустановочних виробів. Після об'єднання компаній в 2014 році, продовжує свою діяльність у складі групи Panasonic Eco Solutions, яка є частиною Корпорації Panasonic, Світового Технологічного Гіганта.

    Panasonic Eco Solutions Turkey на своїх промислових об'єктах, які є одними з кращих у своєму секторі в світі і здійснили практику 4-ої Промислової Революції з присвоєної технологічною інфраструктурою, щорічно випускає 100 млн. вимикачів і розеток; для прийняття далекоглядних рішень, які відповідають очікуванням споживачів, і випуску на ринок інноваційної продукції, успішно продовжує роботу у сфері НДДКР (Науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи), інновацій та проектування.

    Компанія отримала статус «Відома Марка» і «Супер Бренд», входить в топ 500 Промислових Підприємств-Гігантів Туреччини і носить назву першого Центру Науково-Дослідних і Дослідно-Конструкторських Робіт в своєму секторі, затвердженого Міністерством Науки, Промисловості і Технологій. Як результат того, що ми надаємо значення відповідальності за якість товару і безпеки навколишнього середовища, компанія має такі сертифікати: Система Управління Якістю ISO 9001, Системи екологічного керування ISO 14001, Система менеджменту професійної безпеки і здоров'я OHSAS 18001 і Система Інформаційної Безпеки ISO 27001.


    Країна виробник: Туреччина


Немає жодного товару.