Інформація
Пошук

Günsan Elektrik

Günsan Elektrik

    Günsan Elektrik, це справжній турецький бренд, який з самого початку свого заснування впевненими кроками просуваючись по шляху до становлення провідним брендом в області якості, зробив дуже серйозні вкладення в цей сектор, удосконалив свою фабрику за останніми технологіями і завдяки здійсненню експорту в понад 60 країн, на 3 континентах зумів стати незамінним брендом в цьому секторі.

    Девізом фірми Günsan Elektrik є "ми спроектували першими". Виходячи з цього, фірма, використовуючи інноваційний, сучасний і прогресивний підхід, ставить перед собою мету збереження високої якості послуг та продукції, а також крім лідирування в Туреччині, стати всесвітньо визнаним брендом в умовах глобалізації світового співтовариства.

    Günsan Elektrik – використовуючи новітнє технологічне устаткування, що забезпечує максимальну швидкість в задоволенні потреб, є однією з найбільш важливих і передових фірм у цьому секторі, що здійснює виробництво високоякісної продукції при найбільш економічних умовах і отримує задоволення від надання цієї продукції своїм клієнтам. Поряд з усім цим, беручи до уваги суспільні та екологічні параметри, завдяки згуртованому робочого колективу, фірма виробляє надійну продукцію, підтверджену необхідними правовими документами та сертифікатами.

    Країна виробник: Туреччина


Немає жодного товару.