Інформація
Пошук

ДКС

ДКС

    Компанія ДКС, заснована в серпні 1998 року, на сьогоднішній день входить в число найбільших виробників кабеленесучих систем і низьковольтного обладнання в Росії та Європі. Розвиваючи своє виробництво, дистриб'юторську мережу та нові напрямки, ДКС виконує місію по забезпеченню світового ринку електротехнічних виробів високоякісною продукцією.

    Імпортне обладнання, кваліфіковані фахівці, чудова сировина дозволили ДКС з перших днів представляти на ринку першокласну продукцію, яка відповідає найсучаснішим вимогам світових стандартів.

    Успішно проведена ДКС обов'язкова сертифікація системи менеджменту якості (СМЯ) на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001, відображає прагнення до постійного поліпшення процесів управління та виробництва, орієнтацію на світові стандарти. Продукція ДКС є гарантом якості для всієї галузі.

    Діяльність ДКС почалася з випуску гофрованих пластикових труб, а сьогодні номенклатура компанії налічує більше 26 000 компонентів і аксесуарів, об'єднаних у 7 основних груп: кабельні канали, металеві та пластикові труби, металеві та пластикові лотки, низьковольтне обладнання, шинопроводи, система кондиціонування, блискавкозахист і заземлення.

    За останні роки ДКС домоглася багато чого і не збирається зупинятися на досягнутому, готові працювати над розширенням продуктового асортименту. Надалі намічено освоєння принципово нових і швидкозростаючих сегментів ринку.
м Багато продукти виробляються компанією ДКС в рамках інноваційних програм для електротехнічного ринку. Завдяки активній роботі по дослідженню і розробці нових матеріалів і виробів ДКС стала володіти великим переліком власних патентів.


    Країна виробник: Україна


1.95грн.

2.82грн.

4.17грн.

1.55грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)