Інформація
Пошук

Петлі дверні

86.75грн.

71.92грн.

62.48грн.

71.92грн.

76.42грн.

71.47грн.

66.98грн.

76.42грн.

62.48грн.

76.42грн.

71.92грн.

76.42грн.

71.47грн.

66.98грн.

76.42грн.

86.75грн.

83.61грн.

86.75грн.

83.61грн.

86.75грн.

82.71грн.

82.71грн.

69.22грн.

66.99грн.

Показано з 1 по 24 із 24 (всього 1 сторінок)

Петлі дверні

    Плануєте встановити вхідні або міжкімнатні двері? Замки та фурнітура – те, без чого вам гарантовано не обійтися. Сьогодні подібні товари можна придбати, не виходячи з дому. Це стосується, в тому числі і дверних петель, які є в буквальному розумінні опорою дверей. Купити цю опору за доступною ціною пропонує «Магазин електрики». Однак, перед тим, як оформити замовлення, варто дізнатися про обраної позиції як можна більше. Розібратися в різновидах і особливості дверних петлею вам допоможе ця стаття.

    Різновиди дверних петель, їх особливості

    Як і дверні ручки, очі і т. д, дверні петлі бувають різними. В рамках основної класифікації прийнято виділяти:

• Накладної тип. Оптимальний варіант для міжкімнатних дверей. Накладні петлі в свою чергу поділяють на карткові і так звані «метелики». Перші цінують на їх простоту в монтажі, здатність розподіляти навантаження на всі частини навісу. Що стосується метеликів, то їх головною перевагою є відсутність необхідності створювати кілька спеціальних місць для навісу.
• Кутовий тип, для яких, як вже можна було здогадатися, характерний кутовий профіль пластин. Подібні петлі найчастіше використовують при монтажі вхідних дверей.
• Врізний тип, складний за своєю конструкцією, так як припускає створення спеціального місця установки не тільки на дверному полотні, але і на дверній коробці. Незважаючи на цей нюанс, подібні петлі користуються великим попитом, що не дивно, враховуючи їх привабливий зовнішній вигляд.
• Штирьові петлі, конструкція яких включає в себе цілих 3 елемента (рама, створ, штир). Їх популярність можна пояснити доступною ціною, високим показником надійності, а також простотою в установці.

    Вибираємо дверні петлі

    Як і врізні замки і серцевини, дверні петлі слід вибирати, спираючись на поради експертів. Звертати увагу вони рекомендують не тільки на тип фурнітури, але і на його матеріал (найпопулярніші варіанти – латунні, сталеві, латунированные, з нержавіючої сталі). Крім того, варто враховувати:

• вага двері безпосередньо;
• наявність притвору;
• в який бік буде відкриватися двері;
• необхідність установки системи, що гарантує захист від злому.

    Все це – вкрай важливі фактори вибору дверних петлею. Керуйтеся ними, щоб вибрати оптимальний для себе варіант фурнітури на вхідні або міжкімнатні двері.


    Доставка товару по всій Україні.