Інформація
Пошук

Накладні замки

482.31грн.

674.25грн.

31.02грн.

12.59грн.

12.59грн.

236.44грн.

12.59грн.

126.76грн.

238.68грн.

248.57грн.

131.25грн.

276.89грн.

215.31грн.

197.78грн.

440.96грн.

Показано з 1 по 15 із 15 (всього 1 сторінок)

Накладні замки

    Замикаючий механізм – важлива складова будь-якого дверного полотна, що встановлюється на вході в приміщення. Враховуючи це, не дивно, що замки і фурнітура завжди користуються великим попитом.

    Ця категорія товарів представлена різними системами, в тому числі і накладними замками, придбати які можна на сайті компанії «Магазин Електрики». Перед оформленням замовлення уважно ознайомтеся з особливостями різних моделей накладних пристроїв, їх перевагами.

    Різновиди накладного замку

    Один від одного різні накладні замки відрізняються по ряду параметрів. Проте, найважливішим є специфіка замикаючого механізму. З урахуванням цієї особливості виділяють:

• Сувальдні замки, корпус яких з обох сторін оснащений борідками. Ця система є однією з самих надійних, коли мова заходить про захист від злому. Для того, щоб відкрити її, необхідно використовувати ключ, чиї зубці збігаються з набором пластин, розташованих всередині замку.
• Кодові, встановлюються переважно в адміністративному секторі або виробничій сфері. Це міцна система, яка нерідко доповнюється антивандальним захистом.
• Механічні замки, важливими конструкційними складовими яких є засувка і засув. Як і навісні замки, ці моделі вважаються самими бюджетними і практичними. Зазвичай їх монтують на дверях комори, підсобки, санвузлів і т. д. • Невидимки, чий запірний механізм захований в корпусі.
• Електромеханічні системи, які можуть працювати від батареї, акумулятора або від централізованої ланцюга живлення. Механізм цього замку спрацьовує у відповідь на подану команду з електронного ключа або пульта, панелі управління.
• Ригельні. Популярна різновид, яка може складатися з декількох рухомих замикаючих елементів (не більше 5, але не менше 2).
• Англійські, оснащені циліндричної личинкою. Коштують вони недорого, але зламати їх складно.
• Рейкові, чия секретність механізму цінується дуже високо. Важливою перевагою цього приладу можна вважати і його міцність.

    Головні достоїнства накладного замку

    За рівнем популярності накладні системи не можуть обійти врізні замки і серцевини. Однак, це не означає, що у них немає унікальних переваг. Такі пристрої коштують недорого, а для встановлення їх спеціальні навички не зажадають. Не потрібен і професійний інструмент, устаткування, використовуване у монтажних роботах.


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.