Інформація
Пошук

Дверні вічка

23.82грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Дверні вічка

    Монтаж вхідних дверей передбачає також установку функціональних доповнень самого полотна. Придбати останні можна онлайн. Для цього достатньо відвідати сайт компанії «Магазин Електрики», вивчити асортимент, представлений у категорії «Замки та фурнітура».

    Тут споживач знайде не тільки замикаючі механізми, ручки, петлі і т. д, але і дверні вічка. Перед тим, як придбати такі, вивчіть їх різновиди та особливості.

    Основні види дверного вічка

    Очі, як і дверні упори, бувають різними. До числа основних їх видів відносять:

• Панорамні, які на тлі інших виділяються за сет розділеного на 2 лінзи об'єктива. Ця конструкційна особливість виробу дозволяє йому збирати максимум світла, переносити на окуляр якісне зображення. Це – гарантія того, що людині буде доступне для огляду все близько дверне простір, будь-який його куточок. Цікаво, що при цьому підходити до вічка максимально близько не знадобиться.
• Куленепробивні, що гарантують в комбінації зі складними замками і потужним дверним полотном максимум безпеки.
• Потаємний, встановлюваний в цвяху, номер квартири або іншому місці, де зазвичай не очікуєш побачити вічко. Цікаво, що дана модель може бути стандартною, панорамним і навіть доповнена камерою.
• Виріб для подвійного дверного полотна. Установка такого дозволяє людині оглядати простір квартири, приміщення, не відкриваючи внутрішню двері.
• Модель «перископ», у якій окуляр і об'єктив розміщені не на одному рівні. У даному випадку зображення передається з об'єктива через дзеркала. Ця різновид ідеальна для сімей з дітьми та людей з обмеженими можливостями.
• Відео вічко. Це, по суті, міні-камера, транслює зображення на монітор.

    Матеріал виготовлення дверних вічок

    Очі, як і врізні замки і серцевини, виготовляють з різних матеріалів. Найпопулярніші це:

• Пластик, який користується популярністю завдяки низькій ціні. Проте недоліків у цього матеріалу чимало. Він притягує частки пилу, термін експлуатації його короткий (не більше 3 років).
• Скло. Мова йде про звичайне, яке цінують за довговічність і відсутність таких проблем, як помутніння, втрата чіткості зображення. Єдиний мінус скляного вічка – його крихкість.
• Окулярна оптика, яка коштує чималих грошей. Однак, ціна її виправдана, так як сам по собі матеріал з часом не втрачає експлуатаційні оригінальні характеристики.

    Замовити оптимальний варіант вічка можна в кілька кліків на сайті «Магазин Електрики».


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.