Інформація
Пошук

Штангенциркулі і лінійки

138.44грн.

210.75грн.

175.43грн.

76.23грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Штангенциркулі і лінійки

    Максимально точні вимірювання – те, що часто важливо не тільки для професіоналів, але і для домашніх майстрів. Не дивно, що в їх асортименті незамінних помічників якісний вимірювальний інструмент займає важливе місце. Придбати такий сьогодні можна, не виходячи з дому. На оформлення покупки йде не більше кількох хвилин, однак перед її здійсненням не буде зайвим дізнатися більше про інтересуемого товар, в тому числі і про лінійках, штангенциркулях.

    Різновиди та особливості штангенциркулів, лінійок

    Штангенциркулі можна класифікувати, спираючись на самі різні їх характеристики, але вивчати різновиди даного пристрою рекомендують, керуючись даними про принцип і особливості роботи інструменту.

    Експерти виділяють:

• Аналогові моделі, які також називають нониусными, тобто, провідними звіт по нониусу.
• Стрілочні, головними перевагами яких вважають простоту в експлуатації (результат видно на циферблаті, де розташована кругова шкала).
• Цифрові штангенциркулі, користуватися якими рекомендують, коли є необхідність отримувати максимально точні виміри.
Ці моделі мають дисплеєм, на якому результат відображається у цифровому форматі.

    Що стосується лінійок, то вони, як і рулетки, відрізняються від одного розміром, вагою і матеріалом виготовлення. Однак, на відміну від цього вимірювального інструменту, лінійка по своїй конструкції максимально проста (навіть якщо брати самий сучасний її варіант).

    Рекомендації по вибору лінійок і штангенциркулів

    Ні для кого не секрет, що тільки якісні мультиметри і ватметри можуть давати точні результати вимірювань. Те ж можна сказати і про лінійках, штангенциркулях. Але якщо з вибором перших проблем майже ні в кого не виникає, то у випадку з останніми, їх уникнути непідготовленій людині складно. Вирішивши придбати такий інструмент, слід звернути увагу на його:

• Матеріал. Чим міцніше він, тим краще. Найпопулярніший варіант – модель з нержавіючої сталі.
• Довжина, визначає вимірювальний діапазон, який в свою чергу впливає на універсальність приладу (залежить від довжини, при виконанні яких робіт ви зможете експлуатувати штангенциркуль).
• Крок вимірювань. Чим менше відстань між поділками шкали – тим точніше результати.

    Шукайте максимально якісний інструмент? Такий за доступною ціною можна знайти в асортименті вимірювальних виробів компанії «Електрика».


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.