Інформація
Пошук

Абразивний матеріал

Уточнити Пошук

99.00грн.

60.00грн.

85.00грн.

30.00грн.

65.00грн.

30.00грн.

25.00грн.

25.00грн.

30.00грн.

35.00грн.

25.00грн.

55.00грн.

35.00грн.

30.00грн.

25.00грн.

49.00грн.

55.00грн.

25.00грн.

20.00грн.

55.00грн.

30.00грн.

59.00грн.

20.00грн.

30.00грн.

Показано з 1 по 24 із 130 (всього 6 сторінок)

Абразивний матеріал

    Шліфувальні терки і сеткодержатели: види, особливості застосування

Обробка стін та стелі при виконанні оздоблювальних робіт – процес, по завершенню якого ви так чи інакше виявите дефекти. Усунути подібні можна, купивши шліфувальний ручний інструмент. Подібний за доступною ціною пропонує придбати «Магазин електрики», де також можна відшукати клейові пістолети, лобзики, дрилі, різні витратні матеріали і не тільки. Перед тим, як замовити терки і сеткодержатели, ознайомтеся з їх особливостями і різновидами.

    Види терок для шліфування, їх особливості

    Шліфувальні терки являють собою абразивну сітку, що складається з одного чи декількох аркушів скловолокна з перфорацією. Поверхня сітки покривається (фіксується на клей) подрібненим карбідом кремнію. На сучасному ринку можна зустріти прямокутні і круглі шліфувальні терки. Різна форма – не єдиний критерій, за яким розрізняють подібний інструмент. До числа інших можна віднести:

• зернистість, указывающаяна розмір фракцій карбіду кремнію (ця інформація вкрай важлива при виборі певної моделі терки);
• метод нанесення абразивного речовини;
• стійкість до зносу і вологи;
• призначення (для яких саме робіт використовується інструмент).

    Як і металеві щітки, терки супроводжуються маркуванням, розшифрувавши яку можна дізнатися не тільки країну виробника сітки для шліфування, але і її технічні характеристики, що визначають те, наскільки корисним буде конкретний інструмент для певного виду робіт.

    Як використовують шліфувальні терки

    Існує два варіанти застосування шліфувальної сітки. З її допомогою можна обробляти стелю і стіни:

• Вручну. В даному випадку абразив закріплюється на сеткодержателе. Останнім пристосування дозволяє виконувати затірку максимально обережно, розподіляти навантаження рівномірно. Ручна обробка вимагає чималих фізичних зусиль, але вона дозволяє виконати шліфування навіть в самих важкодоступних місцях, вирівняти поверхню ідеально, якісно.
• За допомогою спеціальної машинки. В даному випадку мова йде про електроінструменті з вібраційною насадкою. Такої дозволяє істотно знижувати трудомісткість виконуваних робіт. Разом з тим знижуються і тимчасові витрати на затірку.

    Сьогодні шліфувальні терки використовують набагато частіше, ніж абразивну папір. Нічого дивного в цьому немає, враховуючи безліч переваг абразивної сітки.


    Доставка товару по всій Україні.