Информация
Поиск

Коаксиальный кабель (TV) Dialan RG-6 биметалл

Производитель: Dialan
Код товара: 10123
Нашли Дешевле ?
3.66грн.

  • Доступность: На складе


полезная информация !!!
Интернет Рынок

Интернет Рынок

Продавай или покупай. Личные объявления без посредников!

Реферальная программа

Реферальная программа

Стань партнерем и зарабатывай 10% от заказов реферала

Коаксіальний кабель (TV) Dialan RG-6 біметалСьогодні для передачі сигналу застосовують спеціальні кабелі, і лідерами виступають кабелі вита пара і коаксіальний. За характеристиками вони можуть відрізнятися, але ми пропонуємо досить популярний і вже добре себе зарекомендованих коаксіальний кабель. Сфера застосування такого кабелю досить широка, спочатку це було варіантом для передачі сигналу з антени до телевізора. Тепер такий кабель можна використовувати у комп'ютерних мережах або системах відеоспостереження, знайшов гарне застосування інженерних мережах. У деяких показниках коаксіальний кабель програє більш сучасних виробів, наприклад кабелю вита пара.


Ми запропонували досить популярну класичну модель, що має хвильовий опір 75 Ом, можна сміливо застосовувати як у сфері телебачення, так і передачі радіосигналу. Монтаж повинен здійснюватися внутрішнім способом, для передачі сигналу застосовується жила у вигляді біметалу. Це сталь, яка поверх має мідне покриття. В коаксіальних кабелях завжди присутній екран, виконаний з алюмінієвої фольги. Також присутній оплетка їх алюмінієвого дроту, що виконує роль екрану. Оболонка досить міцна і за стандартом виконана з ПВХ.
Оплетка в конструкції виконує досить важливу роль, адже створює заземлення з можливістю усунути перешкоди.
Також у конструкції будь-якого коаксіального кабелю є пластикова ізоляція. Кабель знайшов широке застосування завдяки хорошій швидкості передачі даних і максимальний захист від зовнішніх перешкод. Вартість кабелю відносно доступна, якщо бюджет не дозволяє таку покупку, зверніть увагу на інший кабель вита пара, який також представлений в нашому магазині. Купити виріб можна на оптових або роздрібних умовах, доступні повноцінні бухти кабелю довжиною 100 метрів.


Продаж оптом і в роздріб. Доставка товару по всій Україні.
ХарактеристикиПризначення: Внутрішній

Матеріал жили: Біметал (CCS)
Діаметр центральної жили: 0.81 мм
Опір: 75 Ом
Матеріал діелектрика: Спінений поліетилен (PEG)
Матеріал 1-го екрану: А

Общие
Артикул 10123
Вид кабеля Коаксиальный
Количество жил, шт 1
Экранирование Есть
Сечение жилы, мм2 0.81
Цвет Белый
Материал жилы Биметалл
Материал экрана Алюминиевая фольга
Плотность оплётки коаксиального кабеля, % 32

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Рекомендуемые товары