Інформація
Пошук

Фурнітура Günsan Elektrik Visage Кремова

24.36грн.

32.34грн.

39.48грн.

46.20грн.

57.54грн.

38.64грн.

45.36грн.

47.46грн.

42.00грн.

49.98грн.

41.58грн.

57.54грн.

38.64грн.

47.04грн.

53.34грн.

64.68грн.

55.86грн.

47.04грн.

Показано з 1 по 18 із 20 (всього 2 сторінок)

Фурнітура Günsan Elektrik Visage Кремова

    Високоякісна фурнітура відомих брендів тепер представлена нашим інтернет магазином, і на черзі досить цікава продукція від Gunsan. Це турецька фірма, яка вже досить довго займається виробництвом різних електричних виробів. В основному це розетки, вимикачі, подовжувачі, рамки і різна фурнітура. Виробник приділяє особливу увагу декільком факторам, серед яких якість продукції і доступна вартість. Не можна сказати, що це високоякісний преміальний сегмент, швидше доступні вироби гарної якості.

В даній категорії надається можливість придбати розетки, вимикачі та різну фурнітуру гуртом та вроздріб, вартість здивує будь-кого. Ми одні з кращих дилерів турецького бренду, тому крім широкого модельного ряду запропонуємо відмінні конкурентні ціни.

Серія Visage це один з популярних варіантів дизайну, який відмінно підходить для використання в інтер'єрі. Тут представлені розетки, вимикачі, рамки, світлорегулятори, радіо розетки. Виробник пропонує декілька варіантів зовнішнього вигляду, в категорії реалізований кремовий колір. Тобто поверхню виробу вдало пофарбована в подібний відтінок і добре гармонує з більшістю поруч розташованих об'єктів. Кремовий відтінок добре підходить для стандартного інтер'єру, але також за бажанням на нашому інтернет магазині Електрики надані білі відтінки фурнітури.

Представлені вироби мають досить просту форму і конструкцію, вона дозволяє легко проводити монтаж або виявляти несправності. Класичні розетки і вимикачі можна доповнити вибором більш функціональних моделей, наприклад двохклавішний вимикачі, з підсвічуванням, прохідний або перехресний. Розетки також можуть бути як стандартними, так і для підключення інших пристроїв. Наприклад, вхід під телефон, комп'ютерний вхід, для телевізора і т. д. Причому завжди враховуються потреби клієнта, чого з'являються нові моделі і допрацьовуються існуючі. Пластик кремового кольору має відмінну якість і виконаний з розрахунком на тривале використання. Ми впевнені в пропонованої продукції, зокрема із-за довгої історії бренду Gunsan, яка почалася ще в 1966 році. За бажанням можете купити окремо рамки під розетки або вимикачі, є на кілька постів.

Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.