Інформація
Пошук

Автоматичні вимикачі 3P

115.71грн.

113.97грн.

113.97грн.

113.97грн.

102.23грн.

113.97грн.

115.71грн.

113.97грн.

-20 %

303.75грн. 243.00грн.

-20 %

360.29грн. 288.23грн.

154.11грн.

154.11грн.

Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Автоматичні вимикачі 3P

Автоматичний вимикач застосовується в будь-якому житловому приміщенні або квартирі, адже при роботі електричної ланцюга важливо забезпечити правильну й безпечну роботу. У разі короткого замикання або освіти перевантаження від інших приладів автоматичний вимикач виконає комутацію і тим самим убезпечить прилади від виходу з ладу. Саме тому наявність АВ це обов'язкова міра.

Наш інтернет магазин Електрики пропонує різноманітні варіанти розглянутих пристроїв, в даному випадку поповнено асортимент 3-х полюсними варіантами. Це не настільки поширений варіант в побуті, але досить часто використовується в окремих сферах. Коли трапляються непередбачувані ситуації, автомат розмикає всі три фази і забезпечує повну безпеку. Після вам потрібно активувати пристрій натисканням на вимикач.

Для побутових цілей вибирають 1 або 2 полюсні варіанти, розглянута модель використовується на підприємствах і в різних організаціях, де здійснюється харчування потужних приладів, таких як водонагрівачі, зварювальні апарати і пристрої, що працюють від напруги 380 Ст. Навіть якщо статися замикання або перевантаження хоча б на одному дроті, пристрій розмикає всі 3 дроти. Це потрібно в тому випадку, щоб захистити мережу від витоку на нуль, тому і він повністю відключається. У разі витоку користувач отримає ураження струмом.

За своєю структурою 3-полюсний автомат не особливо відрізняється від звичайного, це просто три сполучених 1-полюсних моделей. На кожному контурі фази передбачені теплової та електромагнітні розчіплювачі, що вони виконують важливу роль. Цікавою особливістю є і те, що запропоновані моделі АВ можна застосовувати і в побутових цілях, де є необхідність в однофазної моделі. Для цього достатньо заповнити дві клеми проводами фаза і нуль, а третій залишити в якості сигнального. В асортименті нашого магазину представлено цікаві моделі вимикачів, можна купити оптом і уроздріб на різних умовах. Велика частина продукції представлена від бренду Титан, на сайті можна також знайти інші моделі бренду на 1-4 полюса. Вартість продукції цілком доступна, ми працюємо безпосередньо з виробником і тому ви отримаєте перевірений товар і хорошу якість.

Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.