Інформація
Пошук

Ножі, ножиці та комплектуючі

22.00грн.

62.91грн.

33.00грн.

127.00грн.

48.00грн.

45.00грн.

130.00грн.

14.58грн.

24.00грн.

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Ножі, ножиці  та комплектуючі

    Робота з електричними виробами, проводами і подібні побутові обов'язки виконуються за сприяння певного інструменту, причому в основному ручного плану. До них відносять молотки, пасатижі, рулетки, ножі. І саме тому магазин Електрики склав список з необхідних ножів для професійних електриків і для особистих завдань. В основному це канцелярські ножі, які відрізняються гострим лезом і зручною ручкою для самих різних робіт. Канцелярський ніж пропонується за низькою вартістю, але його користь дуже велика. Інструмент дозволить розрізати провід, зачищати кабель, відрізати непотрібні деталі. Застосовується навіть в офісних задачах, тому вважається універсальним помічником.

    Правильний ніж дозволяє різати папір, картон і навіть пластик, але його товщина не дозволяє працювати з міцними матеріалами. Користувачі відзначають, що таке дешеве пристосування стане кращим при ремонті квартири, де потрібно підрізати шпалери або вирівняти їх «хвости». Після різу не залишається різних хвиль або нерівностей, які можуть виникнути при роботі з іншими виробами. Наш магазин вже представив як стандартні ножі з висувним лезом, так і окремо леза, які в залежності від складності роботи змінюються досить часто. На відміну від своїх стандартних конкурентів, таке пристосування не вимагає заточування, досить купити ніж і міняти його леза у разі такої необхідності. Тобто потрібно мінімальне обслуговування, а враховуючи гранично низьку ціну леза, його заміна зовсім не вдарить вам по кишені.

    Конструкція пропонованих ножів досить проста, але дуже ефективна. Вам доступна регулювання робочої частини, яка виконується видавлюванням пластикової ручки. Якщо ви хочете отримати максимальну стійкість і міцність, відрізайте з мінімально висунутим лезом. Самий бюджетний варіант складається з пластикової ручки, якість задовільний, термін служби цілком виправдовується ціною. Не рекомендуємо купувати найдешевші варіанти, з часом при роботі з'являється люфт у пластикових з'єднаннях. По можливості намагайтеся працювати з металевими ручками і міняйте леза по мірі необхідності. Також перш ніж купити канцелярський ніж в нашому магазині, подивіться на діаметр леза, стандартно це 9 мм, більш довгі варіанти досягають 18 мм.


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.