Информация
Поиск

ІСКРА

ІСКРА

    ПрАТ "Львівський електроламповий завод "ІСКРА" розпочала розробку та випуск продукції у 1972 році. Відтоді ми пройшли довгий шлях довжиною понад тридцять п’ять років, стали потужною світлотехнічною компанією, яка здійснює повний цикл виробництва – від наукових розробок до виготовлення компонентів і готової продукції. Наш товарний асортимент налічує лампи розжарювання спеціального та загального призначення, кварцево-галогенні лампи, лампи-фари, мініатюрні та автомобільні, компактні люмінесцентні лампи. Окрім цього, група ІСКРА – це ще й виробництво медичної техніки та обладнання. ІСКРА належить до десятки найпотужніших світлотехнічних підприємств Європи, займає провідне місце серед підприємств своєї галузі як таке, що найшвидше розвивається.

    Ми постійно вдосконалюємо існуючі технології з урахуванням сучасних матеріалів, напівфабрикатів та комплектуючих, вкладаємо значні кошти в модернізацію та розвиток виробництва, розробляємо нові джерела світла. Головний напрям інвестування – створення нових видів продукції, здатних конкурувати на світовому ринку джерел світла. Світло від ІСКРИ світить у 33-х країнах світу. Ми ставимо перед собою завдання стати першими в галузі світлотехніки на ринку Східної Європи.

    Орієнтованість на потреби клієнта, розуміння цінностей наших споживачів – є основою стратегії Іскри як виробника і завдяки цьому споживачі понад 30 країн світу, від західної Європи до Китаю, надають перевагу продукції торгових марок Іскра, Вольта, Тес-Лампс. Ми цінуємо кожного, хто робить вибір на користь нашої продукції і готові надалі працювати для покращення рівня сервісу, якості і конкурентноздатності пропонованих нами джерел світла і компонентів. Щоб бути ближчими до споживачів ми відкриваємо офіційні представництва в Чехії, Росії, Польщі, Німеччині, Казахстані, Китаї. Це не повний перелік країн, де вже функціонують або найближчим часом будуть відкриті наші представництва. Вони забезпечують зручну логістику, створюють цивілізовану, прозору систему продажу продукції, кваліфіковано надають інформацію щодо переваг співпраці з Іскрою, а в разі необхідності отримання технічних консультацій – організують спілкування з відповідальним за напрямок технічним спеціалістом. Ми робимо все, щоб кожен наш покупець відчував турботу виробника, мав переконання - він є частиною великої сім’ї, на ім’я Іскра.


    Страна производитель: Украина 


19.58грн.

-15 %

9.38грн. 7.97грн.

9.38грн.

-15 %

9.38грн. 7.97грн.

9.60грн.

-15 %

9.38грн. 7.97грн.

-15 %

9.38грн. 7.97грн.

11.91грн.

Показано с 1 по 8 из 8 (всего 1 страниц)