Інформація
Пошук

Horoz Electric

Horoz Electric

    Компанія Horoz Electric була заснована в 90-х роках, за роки роботи завоювавши позитивну репутацію якістю та сучасними технологіями. Початок свого виробництва ґрунтувалося на великій теоретичній базі, запрошення відомих фахівців та дотримання високих стандартів якості.

    У діяльності компанії використовуються перевірені рішення, які дозволили підприємству стати одним з лідерів ринку. У власності сучасна лабораторія, яка розробляє затребувані інновації на ринку освітлювальної техніки. Тому представлена продукція, включаючи стельові світильники садово-паркові світильники і інші позиції в каталозі, дивує навіть вимогливих покупців. Підприємство продовжує роботу по зниженню собівартості виробництва, яка відображається в економії для кожного нашого покупця.

    Horoz Electric – в постійному прагненні до досконалості

    У своїй роботі компанія ґрунтується на тенденції ринку та побажання наших покупців. Тому постійно працюємо над вдосконаленням каталогу і пропозицій, щоб кожен покупець зміг підібрати для себе найбільш підходящий варіант. Виробник завоював на ринку освітлювальних приладів позитивну репутацію, яка підтверджує оптимальне співвідношення ціни і незмінного якості товарів.

    Одним з основних умов в роботі нашого магазину стає грамотний і відповідальний сервіс. Для кожного покупця забезпечується професійний сервіс, відповідний гарантованого якості від відомого бренду. У своїй роботі прагнемо враховувати особисті уподобання покупців, в залежності від призначення і вартість освітлювальної техніки.


    Країна виробник: Туреччина


Немає жодного товару.