Інформація
Пошук

Затирочні машини

Затирочні машини

    Бетон – той матеріал, який в будівельних і ремонтних проектах використовують найчастіше. Для обробки його потрібен якісний промисловий інструмент. Придбати його можна онлайн, наприклад, на сайті «Магазин Електрики», де можна знайти не тільки болгарки, дрилі, пили, плиткорізи, але і затиральну машину. Про те, якою вона буває і як вибрати оптимальну для себе модель, читайте нижче.

    Різновиди та особливості затирочної машини

    Як і трамбування, затирочні машини класифікують по-різному. Однак, експерти радять спиратися на класифікацію, засновану на розмірі і функціонал пристрою. У її рамках виділяють:

• Ручні машини, які також називають кромочниками або крайовими пристроями. На тлі інших вони виділяються малим діаметром робочого диска (не більше 60 см). Цей агрегат незамінний в побуті. Ним обробляють невеликі за площею зони житлових приміщень (в тому числі і важкодоступні, наприклад, кути). Ці інструменти прості в експлуатації, безпечні. Безпечними їх робить захисний свободновращающийся коло (нерідко його обідок виготовляють з м'якого матеріалу).
• Зменшення машини. Діаметр таких дисків може досягати 1200 мм. в порівнянні з ручними моделями вони більш продуктивні. За годину з їх допомогою реально обробити бетонну поверхню площею 100-200 метрів квадратних. Цей агрегат незамінний при зведенні складського приміщення, ангари, тощо
• 2-х роторні машини, які також називають будівельним вертольотом. Найбільш продуктивні, вони бувають самохідними. Даний тип обладнання виправдано експлуатувати в робочих зонах великих площ (вище 500 метрів квадратних). Найчастіше їх купують для промислових будівельних проектів. Швидкість роботи цих агрегатів залежить не тільки від їх технічних характеристик, а й від навичок операторів.

    Як вибрати установку затиральну

    Як і у випадку з вибором інших інструментів, що полегшують ручну працю людини, затиральну машину вибирають з урахуванням обсягів запланованих робіт. Далі звужують асортимент, спираючись на дані про потужності, продуктивності оптимальних моделей, діаметрі їх робочого диска, швидкість його обертання.

    Ці фактори безпосередньо впливають на те, наскільки ефективно агрегат може розгладжувати бетон, наскільки високий ризик виникнення дефектів при обробці цього матеріалу. Інший важливий критерій – наявність додаткових опцій.


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.

У цій категорії немає товарів.