Інформація
Пошук

Вібратори для бетону

Вібратори для бетону

    Ущільнення залитого в опалубку бетону – важливий етап створення міцного монолітного блоку. Сам по собі процес передбачає витіснення з розчину залишків повітря. З цим завданням під силу впоратися високотехнологічному пристрою під назвою вібратор для бетону. Для роботи з бетоном і розчинами обов'язково потрібно купити бетонозмішувача. Допомагає при великих обсягах.

    Принцип його дії простий і зрозумілий навіть тим, хто в цілому далекий від будівельної сфери. Вібраційне навантаження – ефективний інструмент усунення повітря з бетонного розчину.

    Усіма його перевагами можна насолодитися, зробивши вибір на користь дійсно якісного агрегату. Знайти такого легко, попередньо вивчивши особливості різних видів приладу, рекомендації експертів. На допомогу завжди прийде трамбівка ,яка буває як ручна, так і вібраційна.

    Різновиди вібратора для бетону

    Плануючи обзавестися вібратором для бетону, керуйтеся перевіреною класифікацією. В її рамках можна виділити:

• Поверхневі моделі, які експлуатують при монтажі елементів перекриття, заливання стяжки. Оптимальним цей варіант вважається і для обробки великої за площею поверхні.
• Будівельні пристрої. Незамінні при зведенні важких конструкцій, встановлення монолітної стіни, заливці фундаменту приватних будинків.
• Електричні моделі, здатні працювати, як від однофазної та двофазної електромережі. Цей вібратор є найпопулярнішим в приватному будівництві.

    Представники кожної з перерахованих вище категорій можуть у свою чергу відрізнятися один від одного по ряду характеристик. До основних відносять:

• тип двигуна;
• характеристика вібрацій (вони бувають низько-, середньо - і високочастотними);
• спосіб впливу на розчин (зовнішній вплив або внутрішнє).

    Як правильно вибрати вібратор для бетону

    Не поспішайте купувати такий промисловий інструмент, як вібратор для бетону, попередньо не вивчивши його характеристики. В першу чергу зверніть увагу на:

• Діаметр робочого елемента. Чим ширше булава, тим краще вона буде ущільнювати розчин. Однак враховуйте, що з самими великими екземплярами працювати довго без перерви складніше.
• Розмір вала. Моделі з довгими валами більше підійдуть для обробки заливки на великій робочій площадці.
• Частота коливань. Низькочастотні пристрої підходять для усунення повітря з заливки квадратного, стрічкового фундаментів. Високочастотні вважаються оптимальними для складних проектів.

    Враховувати також потрібно потужність двигуна, репутацію виробника вібратора для бетону.


    Доставка товару по всій Україні.

У цій категорії немає товарів.