Інформація
Пошук

Торцеві пили

3 859.20грн.

9 001.45грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Торцеві пили

    Пропил під заданим кутом – завдання, з яким може впоратися далеко не кожен промисловий інструмент. Виконати його можна за допомогою електролобзика, ручної ножівки, але зручніше за все у такому випадку користуватися торцювальною пилою.

    Цей прилад за доступною ціною можна придбати на сайті «Магазин Електрики». Однак, перш ніж зробити це, рекомендується ознайомитися з усіма різновидами і особливостями інструменту, який вас цікавить. У магазині також є плиткорізи, які допомагають впоратися з кахельною плиткою.

    Види торцювальної пили, їх характеристики

    Розглядаючи різні моделі торцювальних пил, експерти умовно ділять їх на стаціонарні і переносні. Розглянемо особливості цих видів приладу більш докладно:

• Стаціонарна торцювальна пила вимагає монтажу спеціального майданчика, де і будуть проводитися розпилювальні роботи. При установці інструменту оператору необхідно орієнтуватися на те, якою рукою він зазвичай керує тими чи іншими побутовими і промисловими агрегатами. Якщо майстер правша, то обладнання розміщують зліва на майданчику, якщо лівша – то, навпаки, праворуч.
• Переносні моделі цінуються за свою мобільність. Вага їх рідко перевищує показник в 12 кг. Ці торцювальні пилки бувають різними за якістю і функціональності, ці їх якості визначаються конструкційними особливостями, потужністю двигуна.

    При вивченні різновидів торцювальної пили доречним буде використовувати і альтернативну класифікацію. У її рамках виділяють:

• Маятникові пристрою. Вони вважаються найбільш простими за своєю конструкцією. Недорогі, оснащені часто обертається робочою поверхнею, вони є вибором номер один для мільйонів.
• Комбіновані пилки. На тлі інших відрізняються за рахунок наявності додаткового шарніра, що забезпечує вертикальне обертання робочої платформи.
• Моделі з протяжкою. Їх ширина пропилу збільшена, завдяки чому оператор може виконувати пропил під кутом в 90 градусів.

    Як вибрати торцювальні пилку

    Щоб придбати дійсно якісну пилку, орієнтуйтеся на те, які проекти ви плануєте реалізовувати з її допомогою. Спирайтеся на дані про матеріали, які потребують обробці (враховуйте твердість, щільність). Можливо вам доведеться купити електричний трубогиб, дуже цікавий пристрій за невеликою ціною.

    Розширюйте вибір до тих моделей, які можуть забезпечити бажаний кут і глибину пропилу. Ще один важливий критерій вибору пили торцювання – точність різання, яка залежить насамперед від якості конструкції приладу.


    Доставка товару по всій Україні.