Інформація
Пошук

Трамбівки

33 232.00грн.

59 965.00грн.

24 120.00грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Трамбівки

    Багато будівельні роботи припускають застосування спеціальної техніки, у тому числі і промислової. Сьогодні придбати промислове обладнання можна не виходячи з дому. Досить мати під рукою сучасний гаджет, що забезпечує надійне підключення до інтернету. В режимі онлайн можна придбати все, починаючи з паяльників, закінчуючи трамбівками. Останні, також відомі, як віброплити. Такі зустрічаються в різних варіантах розмірів, з різними функціональними можливостями і системами управління.

    Призначення трамбівок і принцип дії

    По суті трамбовочная віброплита – не що інше, як вібраційна машина, за допомогою якої можна ущільнювати сипучі матеріали, а також грунт. В основі такого агрегату лежить вібраційне коливальний вплив. Вібрація передається з робочого вузла на оброблюваний матеріал, трамбуючи тим самим його пухку поверхню за рахунок зміщення щебеню та інших частинок великої фракції. Останні залишаються на поверхні, в той час як нижня прошарок максимально ущільнюється. Матеріал пресується не тільки за рахунок впливу на нього основного функціонального вузла, але і за ваги машини.

    Віброплиту використовують в тих же сферах, де користуються бетономішалкою та іншими будівельними агрегатами. Найчастіше вона зустрічається на ділянках, де прокладається залізниця, трамвайні та залізничні шляхи, де зводяться спортивні майданчики. Експлуатують її і в ландшафтному дизайні.

    Різновиди та особливості трамбівок

    Перед тим, як купити генератор, люди зазвичай вивчають особливості всіх його видів. Так само варто підходити і до купівлі трамбування. З урахуванням маси віброплити виділяють такі моделі:

• Надлегкі (до 75 кг). Підходять для необъемных ландшафтних проектів, здатні ущільнити грунт, якщо його товщина не більше 15 див.
• Легкі (до 90 кг). Універсальні, здатні утрамбовувати матеріал різної товщини (до 25 см). Вони незамінні при ямковому ремонті дороги, укладання тротуарної плитки.
• Середні (до 140 кг). Таким під силу утрамбувати матеріал, товщина шару якого досягає 30 див.
• Важкі (понад 140 кг). Це промислові агрегати, з якими можна обробляти найбільші шари матеріал (будь-якого, включаючи щебінь, сипучі матеріали, грунт).

    Віброплити бувають навісними, причіпними, переставними, самохідними. Застосовують до них та іншу класифікацію, в рамках якої виділяють електричні, дизельні та бензинові моделі.


    Доставка товару по всій Україні, або самовивіз в місті Вінниця.