Інформація
Пошук

Снігоприбиральні машини

2 340.00грн.

18 597.73грн.

39 145.63грн.

31 159.69грн.

22 491.14грн.

6 348.25грн.

64 764.90грн.

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Снігоприбиральні машини

    Снігоприбиральні машини – те, без чого не обійтися в регіонах, які часто страждають від снігових бурів, завалів і т. д. З подібними незамінними помічниками велика кількість опадів в зимовий період не страшно не тільки працівникам комунальних служб, але і мешканцям приватних секторів.

    Інвестиція в подібний агрегат повністю себе виправдовує, якщо мова йде про купівлю якісного товару. Подібний можна знайти на сайті «Магазин Електрики», де за доступною ціною продається кращий побутовий і промисловий інструмент.

    Класифікація снігоприбиральних машин, особливості

    Класифікувати снігоприбиральні машини можна за рівнем зручності в застосуванні, розміром і масою, типу двигуна, його потужності, здатності пристрою усувати великі шари снігу, очищувати величезні за площею ділянки. Бензинові двигуни найбільш вдалі й ефективні, звертайте на них увагу.

    При цьому в більшості випадків експерти спираються на іншу класифікацію. У її рамках виділяють:

• Шнекові пристрої, які також називають одноступеневими. Подібні відкидають сніг шнеками, підгортаючи снігову масу безпосередньо до ковша. Видаляються опади через випускний жолоб. Подібні моделі користуються популярністю завдяки своїм компактним розмірам, відносно невеликій вазі. Вони ідеальні для очищення вузьких стежок, звивистих доріг, роботи у зонах малої площі.
• Шнеко-роторні машинки. Ці двоступеневі агрегати вражають своєю високою швидкістю. Велика їх продуктивність забезпечена обертанням ротора. Ці моделі потужні, тому їх вважають незамінними для очищення великої території (від під'їзного шляху до паркування тощо).

    Як вибрати якісну снігоприбиральну техніку

    Коштує снігоприбиральна машина чимало, тому до її вибору слід підходити з усією відповідальністю. Експерти рекомендують звертати увагу на:

• особливості системи запуску пристрою (може бути ручним, автоматичним, комбінованим);
• розмір згібаючого сніг ковша;
• відстань, на яку машина здатна відкинути сніг;
• швидкість пересування агрегату;
• дані про витрату палива (для бензинових моделей).

    Важливо також перед оформленням покупки чітко визначитися з завданням, яке ставить перед собою оператор. Якщо мова йде про очищення тротуару, стежки, зупиніться на шнекової моделі, яка функціонує від електричної мережі. Якщо заплановане масштабне прибирання, купуйте шнекороторную машину, оснащену великим ковшем. Подібним інструментом для обробки послужить культиватор, який з певною насадкою збільшує свій функціонал.


    Доставка товару по всій Україні.